Kolejne gole Buksy!

Ligi w Europie Inne ligi

Snajper Antalyasporu zdobył dziś kolejne bramki w tym sezonie! Jego drużyna zremisowała z Hataysporem 3:3.

Buksa najpierw strzelił gola, który dał gościom prowadzenie 2:1. Podopieczni Joao Tralhao nie byli jednak w stanie utrzymać korzystnego rezultatu i stracili dwie bramki. Gdy wydawało się, że drużyna Akrepler straci punkty, do akcji znów wszedł polski napastnik. W 88. minucie wykorzystał rzut karny, który dał Antalyasporowi remis 3:3.

Na boisku od początku drugiej połowy zameldował się również Jakub Kałuziński. Podopieczni Nuriego Sahina plasują się na 7. miejscu w Super Lig.

Adam Buksa ma już na koncie siedem bramek w tym sezonie ligi tureckiej. Lepszym wynikiem może pochwalić się tylko czterech zawodników, w tym takie gwiazdy jak Edin Dżeko czy Mauro Icardi.