FC Midtjylland v UE Santa Coloma - Uefa Champions League Qualification Herning, Denmark - July 31: Adam Buksa of FC Midtjylland during a Champions League Qualification match against UE Santa Coloma at MCH Arena Herning MCH Arena Denmark Copyright: xDANIELxSTENTZx,Image: 895609060, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: DANIEL STENTZ / imago sport / Forum

Kapitalny start sezonu Adama Buksy! Kolejny gol Polaka w barwach FC Midtjylland!

Adam Buksa bryluje skutecznością na początku tego sezonu. Polak znów trafił do siatki, tym razem w bardzo ważnym meczu eliminacji do Ligi Mistrzów

Adam Buksa z kolejnym golem. Tym razem nasz zawodnik trafił do siatki w eliminacyjnym meczu przeciwko węgierskiemu Ferencvarosowi. Buksa trafił do siatki w 17. minucie meczu, otwierając wynik spotkania.

Duńczycy wygrali mecz 2:0 i mają zaliczkę przed rewanżem. Bramkę po przerwie zdobył Franculino.

Dla Buks to już trzeci gol w tym sezonie w zaledwie pięciu spotkaniach. Wcześniej dwa trafienia zdobył w rozgrywkach ligi duńskiej.