Przejdź do treści
 
FOT. PATRYK PINDRAL/400MM.PL

Ligi w Europie Premier League

Jakub Kiwior na celowniku potęg. Oglądali jego mecz przeciwko Holandii!

Przyszłość Jakuba Kiwiora w Arsenalu od pewnego czasu stoi pod znakiem zapytania. Jeden z włoskich dziennikarzy przyznał, że Kiwior jest na celowniku dwóch, czołowych klubów z Serie A!

Maciej Łanczkowski

FOT. PATRYK PIndral / 400mm

Ostatnio pojawia się sporo informacji w kontekście przyszłości klubowej Kuby Kiwiora. Reprezentant Polski może rzekomo opuścić Arsenal, co zwróciło uwagę kilku największych klubów w Europie. Nie od dziś wiadomo, że Polak ma dużą wartość na arenie międzynarodowej i jest uważany za jednego z lepszych środkowych obrońców.

Według informacji przekazanych przez dziennikarze Nikolo Schirę, Kiwior jest na radarach Juventusu oraz AC Milan. Oba włoskie kluby są zainteresowane transferem Polaka w trakcie letniego okienka transferowego.

Ponadto, na stadionie w Hamburgu obecni byli przedstawiciele obu klubów, którzy obserwowali jego poczynania w meczu przeciwko Holandii. Kiwior zaliczył dobry występ, dlatego w notesach obserwatorów z pewnością pojawiły się pozytywne notatki.

Źródło: Nicolo Schira
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Jonasz
Jonasz
20 czerwca, 2024 03:20

Juve i Milan jeszcze przed transferem do Kanonierów byli mocno zainteresowani pozyskaniem Kuby. Szczerze zostanie i dalszy rozwój u Arety wraz z dynamicznym i młodym zespołem 🙂

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024