Polska 2 Liga

II liga: Stal i Pogoń nie zwalniają tempa

W II lidze wschodniej Stal Stalowa Wola zanotowała zwycięstwo i wskoczyła na fotel lidera. Kolejny komplet punktów na swoje konto dopisali także piłkarze Pogoni Siedlce, którzy na własnym stadionie ograli gładko Stal Rzeszów.
Przewaga Pogoni w swoim meczu ani przez moment nie podlegała dyskusji. Ekipa z Siedlec na prowadzenie wyszła już w 3. minucie gry kiedy do do bramki rywali trafił Paczkowski. Ten sam zawodnik dobił gości w 60. minucie zdobywając swojego drugiego gola.

Litości dla przeciwnika nie miała Stal Stalowa Wola. W 17. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Mościński. Na sześć minut przed końcem meczu dzieła zniszczenia dopełnił Białek.

W pozostałych sobotnich meczach II ligi wschodniej wygrywali goście. Puszcza Niepołomice ograła na wyjeździe Resovię 1:0 natomiast Okocimski KS Brzesko wygrał z Motorem Lublin w takim samym wymiarze.