II liga: Pod znakiem odrabiania strat

Polska 2 Liga

Dwa mecze eWinner II ligi odbyły się w piątek. Garbarnia Kraków wygrała mecz o sześć punktów w Bytowie.

W piątkowych meczach II ligi padło siedem bramek.

Mecz Stali Rzeszów z Błękitnymi Stargard odbył się w Stalowej Woli. Faworytem spotkania byli podopieczni Daniela Myśliwca, którzy celują w zajęcie miejsca w strefie barażowej. Pierwsza połowa nie przyniosła ani bramek, ani większych emocji.

Tuż po wznowieniu gry czerwona kartkę obejrzał Krystian Pieczara. Zdziesiątkowana Stal wyszła na prowadzenie 2:0. Błękitni nie poddali się i zdołali doprowadzić do remisu. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Jakub Ostrowski trafił w podbramkowym zamieszaniu. Rzeszowianie mają powody do niedosytu, bowiem nawet grając w osłabieniu mieli szanse na kolejne trafienia.

Bytovia zaczęła mecz z Garbarnią od szybko strzelonej bramki. Maciej Kozakowski trafił z kilku metrów po rzucie rożnym. Drużyna Łukasza Surmy zdołała doprowadzić do remisu po godzinie gry. W 67 minucie Garbarze wyszli na prowadzenie 2:1 po strzale Jakuba Kowalskiego z rzutu karnego.