Polska 2 Liga

II liga: Patryk Tuszyński nie zwalnia tempa

Niesamowitą formę w obecnym sezonie prezentuje Patryk Tuszyński. Niespełna 22-letni piłkarz MKS Kluczbork ponownie popisał się niesamowitym instynktem strzeleckim. Tym razem dał popis swoich umiejętności w starciu z Bytovią Bytów.
W sobotę Bytovia podejmowała MKS Kluczbork. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0 po trafieniu właśnie Tuszyńskiego. Młody snajper w drugiej połowie podwyższył na 2:0, a wynik meczu ustalił Paschal Ekwueme po podaniu właśnie Tuszńskiego. Ostatecznie MKS Kluczbork wygrał 3:0.

Nie był to pierwszy tak udany mecz Tuszyńskiego w tym sezonie. W siódmej kolejce 21-letni napastnik strzelił cztery gole na wyjeździe w starciu z Chrobrym Głogów. Obecnie Tuszyński jest liderem w klasyfikacji strzelców II ligi zachodniej.

W Pucharze Polski ten młody napastnik również świetnie się zaprezentował. W środę MKS Kluczbork wyeliminował Zagłębie Lubin wygrywając 3:2. Tuszyński w tym meczu strzelił bramkę, zanotował asystę oraz wielokrotnie rozrywał obronę ekstraklasowca.