Hitowe starcia w LM. [zapis relacji]

Kibice mogli dziś oglądać kapitalne widowisko w obydwu meczach. Jeden i drugi mecz zakończył się remisem, co może tylko rozbudzić wyobraźnie fanów na mecze rewanżowe.

Real Madryt 3:3 Manchester City
Arsenal 2:2 Bayern Monachium

90′
Francuz po raz kolejny staje przed szansą na zdobycie bramki, tym razem piłka uderza w słupek.

82′
Coman stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale David Raya wygrywa ten pojedynek.

78′
Kolejne fantastyczne trafienie w tym meczu! Valverde dostaje piłkę na woleja i bez wahania oddaje potężny strzał w boczną siatkę! 3:3!

76′
Leandro Trossard wyrównuje stan meczu na Emirates! Belg wykorzystuje podanie od Jesusa i mamy 2:2!

71′
Coś nieprawdopodobnego! Cudowne trafienie tym razem zalicza Gvardiol! Chorwat uderza z dystansu i Lunin bez szans.

66
2:2 na Bernabeu! Cudowne uderzenie Fodena w samo okienko bramki. Lepiej nie dało się tego uderzyć!

69′
Kane oddaje strzał na bramke, ale próba napastnika zostaje zablokowana i mamy rzut rożny.

60′
Dośrodkowanie Odegaarda zbyt głębokie i bramkarz pewnie interweniuje.

57′
Vinicius otrzymał kapitalne podanie w pole karne, ale jego strzał nie trafia w światło bramki.

56′
Grealish dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł Rodri, ale Hiszpan uderza nad bramką.

55′
Błąd City wykorzystuje Bellingham. Anglik okiwał dwóch zawodników i oddał strzał z lewej nogi. Piłka leci obok słupka.

55′
Harry Kane ukarany żółtą kartkę za faul.

51′
Declan Rice próbuje zaskoczyć Neuera z rzutu wolnego, ale piłka mija poprzeczka. Nieznacznie pomyłka.

50′
Grealish próbuje pokonać Lunina, ale jego uderzenie szybuje wysoko ponad poprzeczką.

45′
Wracamy do gry! Liczymy na równie ekscytującą połówkę.

45′
Do przerwy:
Real 2:1 Manchester City
Arsenal 1:2 Bayern

41′
Real ruszył z szybką kontrą po przejęciu. Akcja kończy się strzałem Viniciusa, ale prosto w ręcę Ortegi.

36′
Vinicius wchodzi w drybling z Akanjim. Ten fauluje i zostaje ukarany żółtą kartką.

32′
Rodrygo stanął przed kapitalną szansą na zdobycie bramki. Jego strzał leci jednak wysoko nad poprzeczką.

31′
GOOL! Niezawodny Harry Kane trafia z rzutu karnego. Bramkarz był bez szans i to przyjezdni wychodzą na prowadzenie 2:1.

30′
Rzut karny dla Bayernu! Saliba fauluje jednego z zawodników rywali i sędzia Nyberg wskazuje na 11. metr.

26′
Akcja Arsenalu kończy się na rzucie rożnym, ale stały fragment gry nie przynosi żadnej korzyści.

24′
Spokojniejszy fragment meczu w Madrycie. Po dynamicznym początku toczy się teraz walka o posiadanie w środku boiska.

22′
Kiwior miał szansę na zdobycie bramki. Polak oddał strzał głową po dośrodkowaniu, lecz uderzenie prosto w Neuera.

18′
Spotkanie na Emirates również jest bogate w emocje. Mamy już 1:1! Serge Gnabry pokonuje bramkarza po precyzyjnym podaniu od Goretzki.

14′
Kapitalne widowiski na Bernabeu! Świetne wyjście z włąsnej połowy Realu. Dokładne podanie Viniciusa do Rodyrgo, ten pokonuje Ortege i mamy 2:1. Szalony mecz!

12′
Real wraca do gry! Szczęście uśmiechnęło się do Los Blancos. Strzał z dystansu Camavingi odbija się od Diasa i mamy 1:1!

12′
GOL! Bukayo Saka wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie! Kapitalny wieczór z Ligą Mistrzów w pełnej okazałości

9′
Żółta kartka ląduje na koncie Davies. Kanadyjczyk przewinił

7′
Martinelli oddaje strzał, ale piłka mija słupek.

6′
Gorące starcie w Madrycie. Sędzia ma dużo pracy. Zawodnicy grają na wysokich obrotach.

4′
Bayern stara się dłużej utrzymać przy piłce.

3′
Mamy gola! Cóż za rozpoczęcie! Bernardo Silva pokonuje Lunina z rzutu wolnego. Odległość była znaczna, ewidentny błąd bramkarza.

1′
Bardzo zły początek Realu. Już w pierwszej akcji meczu Tchouameni zostaje ukarany żółtą kartką, co uniemożliwy mu grę w meczu rewanżowym.

21:00
Rozpoczynamy! Liczymy na wspaniałe mecze i wiele sportowych emocji!

20:40
W Madrycie sędzią jest Francois Letexier, a mecz w Londynie posędziuje Glenn Nyberg.

20:30
Składy na Arsenal vs Bayern:

20:30
Składy na spotkanie Realu z City:

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na relację live z wtorkowych spotkań w ramach 1/8 Ligi Mistrzów. Dziś czekają nas kapitalne starcia. Równocześnie swoje mecze rozgrywać będą Real z City jak i Arsenal z Bayernem.