Hiszpanie górą (zapis relacji na żywo)

Poznaliśmy pierwszych półfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów! A są nimi dwa hiszpańskie kluby: Villarreal i Real Madryt! Jak do tego doszło?

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO:

BAYERN MONACHIUM – VILLARREAL* 1:1 (1:2)
REAL MADRYT* – CHELSEA 2:3 (5:4)

23:31 KONIEC! REAL GRA DALEJ, CHELSEA PO HEROICZNEJ WALCE ODPADA!

23:28 Jorginho tuż obok słupka!

23:25 Ziyech, ale jeszcze lepiej Courtois!

23:11 Koniec pierwszej części dogrywki.

23:09 Camavinga! Niewiele brakowało!

23:02 BENZEMA! KARIM BENZEMA! REAL BLIŻEJ PÓŁFINAŁU!

22:59 Zagotowało się między piłkarzami Realu i Chelsea. Szymon Marciniak musiał interweniować w roli rozjemcy.

22:54 SENSACJA STAŁA SIĘ FAKTEM! BAYERN POZA BURTĄ LIGI MISTRZÓW! VILLARREAL W PÓŁFINALE!

22:52 Dogrywka na Estadio Santiago Bernabeu!

22:47 VILLARREAL! Żółta Łódź Podwodna po golu Chukwueze jest o krok od wyeliminowania Bayernu!

22:36 REAL WRACA DO GRY! Rodrygo trafił z bliskiej odległości po fenomenalnym podaniu Modricia! 4:4 w dwumeczu!

22:34 Havertz niebezpiecznie zagłówkował, ale na szczęście dla Realu Courtois uratował przed stratą czwartego gola.

22:32 REMONTADA stała się faktem! Timo Wener zabawił się w polu karnym Realu i Chelsea prowadzi 3:0! The Blues w tej chwili są w półfinale!

22:24 Było blisko! Benzema trafia w poprzeczkę!

22:22 TRZY DO ZERA? JEDNAK NIE! Alonso trafił do bramki, ale gol został anulowany przez VAR ze względu na wcześniejsze zagranie ręką.

22:12 ROBERT LEWANDOWSKI! Polak strzelił 13 gola w tej edycji Ligi Mistrzów i doprowadził do wyrównania w dwumeczu!

22:07 GOL! Antonio Rudiger uderzył głową nie do obrony i Chelsea już dogoniła Real! Mamy remis 3:3 w dwumeczu!

22:03 Druga połowa – czas, start.

21:47 PRZERWA! Na ten moment w półfinale są Villarreal i Real, poza burtą Bayern i Chelsea.

21:37 Kolejne żółtko ze strony sędziego Marciniaka. Tym razem dla Benzemy.

21:33 Lewandowski ukarany żółtą kartką!

21:29 Musiala groźnie zagłówkował, ale jeszcze lepiej zachował się w bramce Rulli.

21:15 GOL! Mason Maount trafia i Chelsea złapała kontakt bramkowy z Realem!

21:11 Bayern od pierwszych minut mocno naciska na Villarreal, ale jak dotąd bezskutecznie.

21:10 Na Estadio Santiago Bernabeu Szymon Marciniak ukarał żółtą kartką Reece’a Jamesa z Chelsea za zbyt ostry wślizg.

21:00 ZACZYNAMY!