Hiszpania zupełnie rozbiła Chorwację

Ligi w Europie Liga Narodów

Reprezentacja Hiszpanii zaprezentowała się z kapitalnej strony w meczu z Chorwacją. Już po pierwszej połowie było praktycznie po zawodach.

Pierwsze minuty wtorkowego spotkania były bardzo zacięte, a żadnej z drużyn nie udało się stworzyć groźnej okazji strzeleckiej.

Jednak z każdą kolejną minutą przewaga reprezentacji Hiszpanii była coraz większa. Gospodarze po raz pierwszy oszulaki chorwacką defensywę w 24. minucie, kiedy to Saul Niguez zdobył bramkę po uderzeniu głową.

W 33. minucie reprezentacja Hiszpanii prowadziła już 2:0. Tym razem Marco Asensio oddał świetne uderzenie z dystansu.

Zaledwie kilka chwil później Lovre Kalinić w dosyć przypadkowych okolicznościach zdobył bramkę samobójczą. 3:0 po 45 minutach gry.

Druga część spotkania to dalsza dominacja reprezentacji Hiszpanii. Zespół ten absolutnie zdominował swoich rywali. Kolejne gole tylko odbierały jeszcze bardziej chęć gry Chorwatom, którzy ostateczni przegrali aż 0:6.