Hannover wygrał dzięki asyście Sobiecha!

Hannover 96 rzutem na taśmę pokonał na wyjeździe Helsinborgs 2:1. Akcję po której w doliczonym czasie gry padła zwycięska bramka przeprowadził Artur Sobiech.

Hannover 96 prowadzenie objął prowadzenie na początku meczu, po tym jak bramkarza gospodarzy pokonał Diouf. Wynik 1:0 dla niemieckiej drużyny utrzymywał się aż do 90. minuty meczu, gdy nieoczekiwanie do wyrównania doprowadził Santos. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry, bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył Didier Ya Konan, a asystę przy tym trafieniu zaliczył Sobiech.

Polski napastnik mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się po przerwie zastępując Abdellaoue.

W drugim meczu tej grupy Levante rozbiło Twente 3:0. W kadrze zwycięskiej drużyny zabrakło miejsca dla Dariusza Dudki.

LE: Zobacz sytuację w grupie L – KLIKNIJ!