Gol w ostatniej akcji daje zwycięstwo Napoli

Comeback Napoli dokonał się w ostatnich sekundach meczu. Rrahmani uratował swoją ekipę przed blamażem golem w doliczonym czasie gry.

Napoli bez swojego podstawowego napastnika nie potrafiło zdominować Salernitany. Gol z karnego to wszystko na co było ich dzisiaj stać.

Mecz nabrał nieoczekiwanego obrotu, kiedy to w 29. minucie fantastycznym strzałem z dystansu popisał się 36-letni Atnonio Candreva. Włoch słynie z tego typu uderzeń i dziś mieliśmy tego potwierdzenie.
Mistrzowie Włoch zdołali odpowiedzieć w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Po faulu w polu karnym, jedenastkę wykorzystał Matteo Politano i na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 1:1.

Salernitana w drugiej połowie zagrała bardzo solidnie i nie pozwoliła Azzurrim na rozwinięcie skrzydeł. Kiedy wydawało się, że wynik meczu jest już przesądzony to gola w doliczonym czasie zdobył Rrahmani i Napoli rzutem na taśmę zdołało zdobyć komplet punktów.