Francuski hit bez wygranego

Ligi w Europie Inne ligi

Olympique Marsylia remisuje u siebie z AS Monaco w 20. kolejce francuskiego Ligue 1.

Hit francuskiej ligi bez zwycięzcy. Olympique Marsylia remisuje u siebie z AS Monaco 1:1.

W pierwszej połowie lepiej wyglądali gracze AS Monaco, choć ogólnie do przerwy oglądaliśmy równe i ciekawe widowisko. W 17. minucie drużyna z Księstwa Monako objęła prowadzenie po tym, jak Jordan Veretout skierował piłkę do własnej bramki.

Po przerwie siły się odwróciły i znacznie lepiej wyglądali gracze OM. Już dwie minuty po wznowieniu gry Alexis Sanchez trafił do siatki i doprowadził do wyrównania. Przez całą, drugą połowę Marsylia miała sporo dobrych okazji strzeleckich, jednak żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Mecz zakończył się rezultatem 1:1 i oba zespoły zapisały na swoje konto po punkcie.

Marsylia i Monaco są w czubie tabeli i zajmują odpowiednio 3. i 4. miejsce.