Anguissa podłącza Napoli do tlenu. Azzurri zdobywają gola na 2:2.

Wszystkie ekipy zeszły już do szatni. Do przerwy mamy następujące wyniki:
Real Madryt 2:1 Napoli

21:45
Union Berlin wychodzi na prowadzenie po golu Gosensa.

21:37
Joao Mario kompletuje hat-tricka! Fenomenalny występ portugalskiego zawodnika! Inter na deskach.

21:30
Pogrom w Londynie. The Gunners prowadzą już 4:0. Tym razem do siatki trafia Martinelli.

21:27
Lens na deskach. Arsenal prowadzi 3:0, kolejną bramkę zdobywa Saka.

21:26
Arsenal pewnie idzie po zwycięstwo. Po 20. minutach mamy już 2:0, gola zdobył Gabriel Jesus.

21:25
Jude Bellingham! Ten chłopak jest niesamowity! Real 2:1 Napoli.

21:17
Kai Havertz otwiera wynik spotkania na Emirates Stadium.

21:15
Benfica idzie za ciosem! Joao Mario z drugim golem! Inter ma ogromne problemy, i przegrywa po kwadransie gry 2:0.

21:15
Kapitalny gol Rodrygo! Szybka odpowiedź Królewskich! Coś nieprawdopodobnego!

21:14
Gol na Bernabeu! Giovanni Simeone daje prowadzenie ekipie z południa Włoch.

21:10
Sensacja w Portugalii! Benfica wychodzi na prowadzenie z Interem! Strzelcem gola były zawodnik Nerazzurrich, Joao Mario

21:00
Druga i ostatnia seria gier właśnie się rozpoczęła!

20:40
Koniec pierwszej serii gier dzisiejszego wieczoru.

20:40
GOOOL! PSV ZDOBYWA GOLA W DOLICZONYM CZASIE GRY I WYRZUCA SEVILLE Z LM!Cóż za zwrot akcji w tym meczu, od stanu 2:0 do 2:3!

20:30
PSV odrabia dwubramkową różnicę i mamy już remis 2:2. Utrata jednego zawodnika w drużynie Sevilli okazała się kluczowa dla przebiegu meczu.

20:17
Bardzo wiele wydarzyło się w ostatnich dwóch minutach w Sevilli. Najpierw Ocampos dostał drugą żółtą kartkę a kilka sekund później do siatki trafia Saibari i mamy 1:2.

20:16
Co się dzieje! Remis 3:3 na stadionie Rams Park! Akturgoglu oddaje kapitalny strzał i pokonuje Onane.

20:08
Turecka drużyna jest bezwzględna w egzekucji rzutów wolnych. Ziyech zdobywa drugie gola po strzale z rzutu wolnego, natomiast fatalnie zachował się Onana. To nie powinien być gol.

20:00
Galata w bardzo trudnej sytuacji. McTominay zdobywa bramkę nr. 3 dla Manchesteru

19:33
Czas na przerwę. Obydwa mecze są bardzo ciekawe i obfitują w wiele emocji.

19:16
Ziyech sprytnym strzałem daje nadzieje kibicom zebranym na stadionie. Mamy już 1:2.

19:10
Na ratunek zawsze Sergio Ramos! Hiszpan daje prowadzenie Sevilli w kluczowym meczu.

19:06
Ależ dwa błyskawiczne ciosy wyprowadzili podopieczni Ten Haga. Po 18. minutach gry mamy już 2:0! Tym razem to Fernandes zdobywa gola a Galata ma przed sobą ogromne wyzwanie.

18:56
Kapitalny początek United! Już w pierwszym kwadransie do siatki trafia błyskotliwy Garnacho!

18:45
Ruszamy! Sędziowie w obydwu meczach dali znak do rozpoczęcia!