Emocje w Lidze Mistrzów! [zapis relacji]

Przed nami dwa kolejne ćwierćfinały Ligi Mistrzów! Skupimy się na starciu PSG z FC Barceloną, ale będziemy również zerkać na spotkanie Atletico Madryt z Borussią Dortmund. Zapraszamy na relację live!

Dziękujemy, że byliście dziś z nami!

90+5′ Koniec! Atletico pokonuje 2:1 BVB. Dla Los Colchoneros trafili Rodrigo de Paul i Samuel Lino. Bramkę dla Borussii zdobył Sebastien Haller.

90+4′ Koniec! Barcelona wygrywa w Paryżu! Bramki dla Blaugrany zdobyli Raphinha (x2) oraz Andreas Christensen. Dla PSG trafili Ousmane Dembele i Vitinha.

90+4′ Barcelona rozgrywa na połowie rywala.

90+3′ Strzelał Mbappe, ale będzie tylko rzut rożny.

90+2′ PSG stara się o wyrównanie.

90′ (ATMBVB) Sędzia doliczył pięć minut.

90′ (ATMBVB) Saul Niguez za Nahuela Molinę, Stefan Savić za Axela Witsela, a Rodrigo Riquelme za Samuela Lino.

90′ Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry

89′ Lucas Beraldo również z żółtą kartką.

89′ Fermin Lopez ukarany żółtym kartonikiem.

88′ Żółta kartka dla Andreasa Christensena. Duńczyk wykluczył się właśnie z rewanżu.

86′ Goncalo Ramos zmienił Fabiana Ruiza.

85′ Fermin Lopez za Ilkaya Gundogana.

84′ (ATMBVB) Dwie zmiany w zespole BVB. Na boisku zameldowali się Salih Ozcan i Marco Reus. Z murawy zeszli zaś Emre Can oraz Marcel Sabitzer.

82′ Pau Cubarsi z żółtą kartką.

81′ (ATMBVB) GOL! Borussia łapie kontakt. Sebastien Haller trafił do siatki.

80′ (ATMBVB) Angel Correa wszedł w miejsce Rodrigo de Paula.

77′ GOL! Wejście smoka Andreasa Christensena! Duńczyk strzałem głową pokonał Donnarummę. Asystował Ilkay Gundogan.

76′ Dwie zmiany w szeregach Barcy. Na boisku zameldowali się Andreas Christensen i Ferran Torres. W przeciwną stronę powędrowali Frenkie de Jong oraz Raphinha.

75′ (ATMBVB) Jose Maria Gimenez z żółtą kartką.

75′ Dembele w słupek!

73′ (ATMBVB) Jamie Bynoe-Gittens za Karima Adeyemiego.

72′ Barcola na spalonym.

71′ Świetne interwencja Araujo w defensywie!

70′ Sprytny strzał Raphinhi, ale piłkę złapał Ter Stegen.

65′ Vitinha z żółtym kartonikiem.

64′ (ATMBVB) Pablo Barrios zmienił Alvaro Moratę.

62′ GOL! Barcelona wyrównuje! Drugiego gola w tym meczu strzelił Raphinha. Piękna asysta Pedriego.

60′ (ATMBVB) Sebastien Haller za Niclasa Fullkruga.

61′ Dwie zmiany w FC Barcelonie. Joao Felix za Lamine’a Yamala, a Sergi Roberto zostanie zastąpiony przez Pedriego.

61′ Warren Zaire-Emery za Kang-In Lee.

55′ Uderzał Bradley Barcola, ale Ter Stegen odbił piłkę.

53′ (AYMBVB) Ian Maatsen z żółtą kartką.

51′ GOL! PSG z kolejną bramką. Vitinha wyprowadza PSG na prowadzenie! Szybka i sprytna akcja gospodarzy. Asystę na swoim koncie zapisał Fabian Ruiz.

48′ GOL! Ousmane Dembele daje wyrównanie PSG! Francuz mocnym strzałem pokonał bramkarza Barcy.

47′ Mocny strzał Vitinhi. Piłka poleciała jednak ponad poprzeczką.

46′ Dobre przerwanie akcji PSG przez Cancelo.

46′ (ATMBVB) Julian Brandt za Felixa Nmechę.

46′ (ATMBVB) Druga połowa rozpoczęła się też w Madrycie.

46′ Bradley Barcola za Marco Asensio.

46′ Wracamy do gry w Paryżu!

45+1′ Końca dobiegła też pierwsza część zawodów w Madrycie. Tam 2:0 dla Atletico – bramki zdobyli Rodrigo de Paul oraz Samuel Lino.

45+2′ Koniec pierwszej połowy w Paryżu. Barcelona prowadzi na razie po golu Raphinhi.

45+1′ Raphinha świetnie wywalczył sobie pozycję w ofensywie, podał do Lamine’a Yamala, ale młody gracz Barcy podjął złą decyzję i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Podania domagał się lepiej ustawiony Robert Lewandowski.

45′ (ATMBVB) Minuta doliczona.

45′ Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45′ Dobra akcja Barcelony, choć Lewandowski złapany na spalonym.

43′ Mbappe na spalonym.

41′ Cancelo zmarnował dobrą okazję Barcelony. Portugalczyk oddał słaby strzał zamiast poszukać podaniem któregoś z kolegów.

37′ GOL! Barcelona prowadzi z PSG! Raphinha trafia do siatki! Wcześniej interweniował Donnarumma, a Brazylijczyk bezpańską piłkę skierował do bramki.

34′ Sergi Roberto ukarany żółtą kartką. Hiszpan wykartkował się z rewanżu.

32′ (ATMBVB) GOL! Atletico podwyższa prowadzenie! Do siatki trafił właśnie Samuel Lino. Asystował mu Antoine Griezmann.

29′ Wydaje się, że Mbappe był faulowany w polu karnym Barcy. Rzutu karnego jednak nie będzie, ponieważ Francuz był na ofsajdzie.

28′ (ATMBVB) Marcos Llorente ukarany żółtą kartką.

28′ Teraz atak PSG, ale znów dobrze interweniował Ter Stegen.

27′ (ATMBVB) Żółta kartka dla Samuela Lino. Nie będzie mógł on wystąpić w rewanżu.

26′ Niecelny strzał Joao Cancelo.

24′ (ATMBVB) Żółta kartka dla Emre Cana.

24′ Groźne dośrodkowanie w pole karne PSG, Donnarumma zdołał jednak wypiąstkować piłkę.

23′ Mocny strzał Raphinhi, świetnie obronił Donnarumma.

21′ Groźnie pod bramką PSG, ostatecznie jednak piłka opuściła boisko.

20′ Bardzo blisko gola dla Barcelony! Uderzał głową Lewandowski, piłka nie przeszła jednak linii bramkowej.

20′ Świetnie zachował się Robert Lewandowski, Polak zagrał do Raphinhi, ale strzał Brazylijczyka został zablokowany.

19′ Nuno Mendes zatrzymany przez Ronalda Araujo.

16′ Kolejny korner dla PSG. Gospodarze na razie przeważają.

12′ Uderzenie Mbappe zablokowane.

11′ Strzelał Marco Asensio. Piłkę złapał Ter Stegen.

9′ Będzie rzut rożny dla PSG. Dośrodkowanie Dembele zablokowane.

7′ Uderzył Vitinha, ale piłkę złapał Ter Stegen.

5′ (ATMBVB) GOL! Atletico prowadzi z BVB! Bramkę zdobył Rodrigo de Paul.

6′ Błąd defensywy PSG, ale wyjście Donnarummy uchroniło gospodarzy od straty bramki.

5′ Strzał Kyliana Mbappe niecelny. Piłka nie trafiła nawet w bramkę.

3′ Na razie przy piłce praktycznie cały czas gospodarze.

2′ Teraz korner dla paryżan.

2′ Rzut wolny dla PSG.

1′ Pierwszy gwizdek też w Madrycie!

1′ Początek meczu w Paryżu!