Polska 2 Liga

Dwa oblicza Pogoni Siedlce

W sobotę rozegrano cztery mecze w II lidze grupy wschodniej. Najwięcej goli padło w Siedlcach, gdzie miejscowa Pogoń podejmowała Motor Lublin. Mecz zakończył się rezultatem 3:3, choć gospodarze wydawali się pewni zwycięstwa.

Już w 3. minucie spotkania gola dla gospodarzy zdobył Jacek Kosmalski. Po chwili wynik podwyższył Adam Czerkas i gdy Marcin Paczkowski strzelił jeszcze przed przerwą trzecią bramkę, stało się niemal pewne, że Pogoń ma zwycięstwo w kieszeni. Ale po przewie gości zaczęli skrupulatnie odrabiać straty i doprowadzili do sensacyjnego remisu.

W innych meczach szczególną uwagę zwraca podział punktów między Wisłą Puławy a Jeziorakiem Iława. Remis pozwolił piłkarzom z Iławy wrócić na pozycję wicelidera. Spotkanie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki z KSZO również nie wyłoniło zwycięscy. Jedynym wygranym sobotnich potyczek okazała się Garbarnia Kraków, która wysoko 3:0 pokonała Sokoła Sokółkę.