Derby del Sole bez zwycięzcy!

Ligi w Europie Serie A

Popularne Derby del Sole bez zwycięzcy. AS Roma w ostatnich minutach wydarła remis w meczu przeciwko Napoli!

Hit we Włoszech na remis! Napoli przed własnymi kibicami zremisowało 2:2 z AS Romą w ramach 34. kolejki Serie A.

W pierwszej połowie lepiej wyglądało Napoli, choć obu drużynom nie udało się trafić do siatki. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie, gdy w 59. minucie Paulo Dybala wykorzystał rzut karny. Kilka minut później na 1:1 wyrównał Miathias Oliviera.

W 84. minucie z rzutu karnego trafił Victor Osimhen i wiele wskazywało na to, że Neapol w końcu wygra ligowe spotkanie. Tuż przed samym końcem Tammy Abraham wykorzystał dogranie Ndicki i na tablicy pojawił się wynik 2:2.

AS Roma umocniła się na 5. miejscu w tabeli ligowej. Napoli zajmuje 8. lokatę i cały czas jest poza strefą dającą możliwość udział w pucharach.