Der Klassiker dla Bayernu! [zapis relacji]

Ligi w Europie Bundesliga

Borussia czy Bayern? Kto zwycięży w niemieckim klasyku? Zapraszamy na relację z Der Klassikera!

Koniec meczu! Der Klassiker zdecydowanie wygrywa Bayern. Trzy bramki zdobył Harry Kane, jednego gola dołożył Dayot Upamecano.

90+3′ GOL! Harry Kane kompletuje hat-tricka. Asystę zaliczył Aleksandar Pavlović. Bayern prowadzi już 4:0. Deklasacja!

90′ Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

89′ Leroy Sane został zmieniony przez Thomasa Muellera, a w miejsce Jamala Musiali wszedł Eric Maxim Choupo-Moting.

87′ Moukoko z bliskiej odległości ponad bramką.

86′ Niecelne uderzenie Sabitzera z rzutu wolnego. Piłka poleciała nad bramką.

85′ Imponujący rajd Karima Adeyemiego przerwany przez Konrada Laimera. Austriak ukarany żółtą kartką.

81′ Strzał Sabitzera zablokowany.

79′ Sebastien Haller zmienił Niclasa Fullkruga.

76′ Marcel Sabitzer ukarany żółtym kartonikiem.

74′ Julian Ryerson z żółtą kartką.

72′ GOL! Harry Kane trafia na 3:0! To już drugi gol Anglika w tym meczu. Były snajper Spurs dostał piłkę w polu karnym i w bezpośrednim pojedynku nie dał szans Kobelowi. Asystował Kingsley Coman.

70′ Jamal Musiala pakuje piłkę do siatki, ale Harry Kane, który do niego podawał, był na pozycji spalonej.

67′ Groźny strzał Felixa Nmechy. Będzie rzut rożny dla BVB. Z kornera nie wynikło jednak nic poważnego.

66′ Youssoufa Moukoko wszedł w miejsce Juliana Brandta.

64′ Groźna akcja Bayernu, Kobel dobrze interweniował.

61′ Mats Hummels z żółtą kartką.

60′ Aleksandar Pavlović zmienił Dayota Upamecano.

57′ Kolejne dwie zmiany w Borussi, Felix Nmecha za Saliha Ozcana i Karim Adeyemi za Donyella Malena.

56′ Groźny strzał Reusa obroniony przez Neuera.

51′ Na razie przeważa Borussia.

46′ Zmiana w BVB. Niklas Suele wszedł za Mariusa Wolfa.

46′ Wracamy po przerwie!

45+2′ Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi 2:0 po bramkach Dayota Upamecano i Harrego Kane’a.

45+2′ Donyell Malen znów uderzył na bramkę gości. Piłka minimalnie minęła słupek. Było groźnie.

45′ Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

43′ Thomas Tuchel ukarany żółtą kartką.

38′ Kolejna akcja Bayernu w polu karnym BVB. Piłka szybko wybita przez obrońców gospodarzy.

36′ Leon Goretzka próbował zaskoczyć przewrotką bramkarza BVB. Minimalnie chybił.

32′ Słupek! Harry Kane trafił w aluminium, sędzia odgwizdał jednak spalonego.

28′ Dobrze radzi sobie dziś defensywa Bayernu. Obrońcy neutralizują sporo ataków gospodarzy.

26′ Borussia z kolejnym atakiem. Tym razem próbował Marco Reus. Piłka poleciała jednak ponad bramką.

23′ Julian Brandt uderzył z daleka. Piłka poszybowała nada bramką Bayernu.

22′ Żółta kartka dla Leroya Sane.

16′ Akcja Bayernu, ale Leroy Sane był na spalonym.

14′ Indywidualna akcja Donyella Malena. Holender przedryblował kilku zawodników, ale jego strzał został zablokowany.

12′ Mocny strzał Juliana Ryersona minął bramkę Bayernu.

9′ GOL! Bayern prowadzi 2:0! Harry Kane powiększa przewagę Bawarczyków. Błyskawiczna i bezlitosna kontra gości. Leroy Sane z drugą asystą.

9′ BVB z groźną akcją, ale dobrze interweniował Upamecano.

6′ Kingsley Coman uderzył na bramkę BVB, ale chybił. Mocny strzał Francuza.

6′ Goście nadal przy piłce. Na razie Bayern dominuje drużynę BVB.

4′ GOL! Dayot Upamecano daje prowadzenie Bayernowi! Bawarczycy wykorzystali rzut rożny. Francuski stoper mocnym i precyzyjnym strzałem głową pokonał Gregora Kobela. Asystę na swoim koncie zapisał Leroy Sane.

3′ Bayern przy piłce. Bawarczycy przeprowadzają pierwsze ataki. Aktywny Jamal Musiala.

1′ Początek meczu szarpany.