Biała Duma solidnie zamurowała bramkę i wygrała z Romą

Ostatni mecz Serie A w tym roku nie przyniósł nam zbyt wiele emocji i bramek. Juventus w swoim pragmatycznym stylu zdobywa komplet punktów na koniec roku.

90+6′
Juventus 1:0 Roma

90+2′
Azmoun oddaje strzał prosto w środek bramki, gdzie na straży stoi Szczęsny.

90′
Sędzia dolicza sześć dodatkowych minut.

87′
Chiesa zdobywa gola, ale…. Włoch znajdował się na pozycji spalonej.

84′
Znakomita akcja Chiesy, który wykłada piłkę McKenniemu. Amerykanin oddaje strzał prosto w Rui Patricio.

82′
Roma wreszcie tworzy realne zagrożenie. Na posterunku jest jednak Wojtek Szczęsny.

79′
Zalewski -> Azmoun

76′
Vlahovic -> Milik
Kostic -> Illing Junior

74′
Zmiana:
Paredes -> El Shaarawy

70′
Dybala oddaje strzał z dystansu, który pewnie chwyta Polski bramkarz. Jest to pierwsza celna próba zawodników ze stolicy Włoch.

68′
Zółtą kartką ukarany Paredes.

64′
Bove -> Pellegrini
Yildiz -> Chiesa

61′
Llorente fauluje i Juve ma rzut wolny z dobrej odległości.

56′
Kombinacyjna akcja Romy mogły przynieść sporo korzyści, lecz Bove źle przyjmuje piłkę w polu karnym.

51′
Ndicka strzałem głową próbuje zdobyć gola, ale jego uderzenie przelatuje daleko od słupka.

46′
GOOOL! Świetne otwarcie Białej Damy! Rabiot zdobywa gola po fantastycznej asyście Vlahovica.

45′
Już za chwilę dowiemy się czy trenerzy dobrze wykorzystali przerwę. Zawodnicy wybiegają już na boisko i rozpoczynamy drugą część spotkania!

45′
To by było na tyle w pierwszej połowie. Sędzia gwiżdże i zawodnicy kierują się w stronę szatni.

39′
Juventus utrzymują posiadanie piłki poprzez krótkie podania i czekają, żeby rozbić obronę przeciwnika i przebić się przez lukę.

37′
Gospodarzom zostaje przyznany rzut wolny z okolic 30. metra.

30′
Dybala staje przed świetna szansą na zdobycie gola. Argentyńczyk dostał podanie na linię pola karnego i strzałem fałszem chciał oszukać Szczęsnego. Futbolówka przeleciała jednak obok słupka.

28′
Bove próbuje dośrodkowania ale defensywa ustawiona perfekcyjnie.

26′
Ah, gdyby to wpadło… Vlahovic wykorzystał zagraną za plecy piłkę i z okolic 20. metra podjął próbę strzału przewrotką. Piłka poleciała daleko od bramki.

16′
Juventus przejął inicjatywę i stara się powoli rozgrywać swoje akcje z dużą dokładnością.

8′
Vlahovic spróbował swoich sił strzałem z dystansu, lecz próba była daleka od ideału.

6′
Mocny i intensywny początek prezentują nam piłkarze.

4′
Groźny strzał Romy, odbity od słupka.

2′
Goście rozpoczęli od dalekiego zagrania do Lukaku, który przegrywa pojedynek biegowy.

20:45
Sędzia gwizdkiem daje znak, że piłkarze mogą rozpoczynać to elektryzujące starcie!