Bez bramek w Kuopio [zapis relacji]

Legia Warszawa w rewanżu z KuPS obroniła jednobramkową zaliczkę z pierwszego meczu.

Jędrzejczyk raczej nie zawodzi w tym sezonie (foto: Marcin Szymczyk)

90+5′ Koniec meczu. Legia awansowała w mękach.

90′ Sędzia doliczył pięć minut.

89′ Tuco za Thiawa.

87′ Virtanen obronił jedenastkę egzekwowaną przez Kulenovicia. Fatalny mecz Chorwata.

85′ Rzut karny dla Legii. Ręką we własnej szesnastce zagrał Murillo.

83′ Fortuna po stronie Legii. Thiaw minimalnie przestrzelił.

80′ Zmarnowana szansa Novikovasa. Fatalny kiks Litwina.

76′ Purje za kontuzjowanego Saxmana.

74′ Żółta kartka dla Niskanena.

71′ Korner dla Legii.

67′ Żółta kartka dla Rangela.

66′ Lewczuk zmienił kontuzjowanego Remy’ego.

65′ Coraz groźniejsze są rzuty rożne bite przez Pennanena.

61′ Antolić za Carlitosa.

58′ Żółta kartka dla Remy’ego.

57′ Groźne uderzenie Rangela. Piłka nieznacznie minęła bramkę Majeckiego.

54′ Legia gra powolnie i niechlujnie.

51′ Kulenović nie trafił w sytuacji sam na sam. Fatalne pudło Chorwata.

50′ Nyskanen zamykał akcję, ale jego strzał głową był niecelny.

49′ Żółta kartka dla Nagya.

46′ Początek drugiej połowy.

45+2′ Koniec pierwszej połowy.

45+1′ Znowu Ayarna. Zagotowało się pod bramką Legii, zabrakło czystego strzału.

45′ Sędzia doliczył minutę.

45′ Groźne uderzenie Ayarny. Tuż nad poprzeczką.

44′ Legia ma zbyt wiele strat z przodu, aby coś konkretnego skonstruować.

41′ Korner dla gospodarzy.

37′ Virtanen chwycił piłkę po dograniu Novikovasa z prawej strony.

36′ Legia podkręciła tempo.

34′ Kulenović zszedł do środka i oddał lekki strzał. Virtanen bez problemu złapał piłkę.

32′ Carlitos próbował to zmienić, ale trafił w Soldo.

31′ Legia wciąż bez celnego strzału…

29′ Gwilia za długo zwlekał ze strzałem. Nic nie wyszło z długiej akcji Legii.

25′ Rzut wolny dla gospodarzy. Faul Martinsa na Saxmanie. Zakotłowało się pod bramką Majeckiego. Diallo był o włos od wyrównującej bramki. Ostatecznie sędzia dopatrzył się przewinienia na Kulenoviciu.

22′ Prostopadłe podanie na wolne pole. Majecki przeczytał zamysł rywala.

18′ Thiaw nastrzelił Diallo. Środkowy obrońca nie kontrolował lotu piłki, ale i tak było groźnie.

17′ Rożny dla gospodarzy.

10′ Chaos dominuje na boisku.

5′ Spokojny początek spotkania.

1′ Początek spotkania.

Arbitrem spotkania będzie Lawrence Visser z Belgii.

Wyjściowe składy

KuPS: Virtanen – Manga, Diallo, Soldo, Murillo – Saxman, Ayarna, Thiaw – Niskanen, Rangel, Pennanen

Ławka rezerwowych: Toyras – Taimi, Savolainen, Ngueukam, Purje, Pirttijoki, Jyry

Legia: Majecki – Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Rocha – Novikovas, Gwilia, Martins, Carlitos, Nagy – Kulenović

Ławka rezerwowych: Cierzniak – Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Kante, Stolarski, Luquinhas