Bawarczycy notują pierwszą ligową porażkę

Ligi w Europie Bundesliga

Eintracht rozbija Bayern Monachium. Neuer musiał kapitulować aż pięciokrotnie.

Bayern w rozgrywkach ligowych był niczym idealnie naoliwiona drużyna. Pierwsza porażka okazała się być jednak bardzo bolesna.

Gospodarze kapitalnie zaczęli mecz i już w 12. minucie do bramki Neura trafił Marmoush. Później było tylko lepiej! Gospodarze do końca pierwszej połowy potrafili zdobyć jeszcze kolejne dwa gola. Najpierw bramkę zdobył Dina Ebimbe a następnie Larsson.

Bawarczycy do meczu choć na chwilę wrócili w 44. minucie, kiedy to fantastycznego gola na 3:1 zdobył Joshua Kimmich. Sytuacja do przerwy była więc dla Bayernu dramatycznie trudna.

Po wyjściu z szatni Eintracht rozkręcał się coraz bardziej. Drugą bramkę w 50. minucie zdobył Dina Ebimbe a kilka minut później wynik na 5:1 ustalił Knauff. Bayern nie potrafił już się podnieść po takich ciosach i pierwsza porażka ligowa okazała się druzgocąca.