Barca lepsza od Osasuny! [zapis relacji]

Ligi w Europie La Liga

Barcelona pokonała Osasunę i awansowała do finału Superpucharu Hiszpanii. Zapraszamy na prześledzenie relacji live z tego meczu!

90+6′ Koniec! Barcelona wygrywa z Osasuną 2:0 po bramkach Roberta Lewandowskiego i Lamine’a Yamala. Duma Katalonii zagra w finale Superpucharu Hiszpanii z Realem Madryt.

90+6′ Bardzo niecelny strzał Felixa.

90+5′ Osasuna stara się jeszcze o gola honorowego.

90+3′ GOL! Barcelona podwyższa prowadzenie! Do siatki trafił Lamine Yamal, któremu asystował Joao Felix. Blaugrana pieczętuje swój awans.

90′ Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

88′ Osasuna stara się o bramkę wyrównującą.

85′ Dwie zmiany w szeregach Osasuny. Kike Barja za Juana Cruza, a Ruben Garcia za Moi Gomeza.

82′ Trener Osasuny, Jagoba Arrasate, ukarany żółtą kartką.

78′ Johan Mojica zmienia Rubena Penę.

69′ Dwie zmiany w szeregach Osasuny. Raul za Jose Manuela Arnaiza, a Jon Moncayola za Ikera Munoza.

68′ Groźny strzał Felixa, ale świetnie broni Sergio Herrera.

66′ Barca dominuje w posiadaniu piłką. Gracze Blaugrany praktycznie cały czas operują futbolówką.

61′ Dwie zmiany w Barcie. Pedri za Sergiego Roberto, a Joao Felix za Ferrana Torresa.

61′ Gramy dalej!

60′ Ten gol będzie jeszcze sprawdzany na VAR-ze.

59′ GOL! Robert Lewandowski wyprowadza Barcę na prowadzenie! Asystował Ilkay Gundogan.

56′ Jose Manuel Arnaiz z żółtym kartonikiem.

46′ Wracamy!

45+2′ Bardzo średnia pierwsza połowa meczu za nami. Barcelona ma problemy z Osasuną. Po przerwie liczymy na gole.

45+2′ Niezła akcja Barcy, lecz obronną ręką wyszli z tego defensorzy i bramkarz Osasuny.

45′ Dwie minuty doliczone.

42′ Lamine Yamal zmienia kontuzjowanego Raphinię.

39′ Iker Munoz ukarany żółtą kartką.

39′ Dość groźna akcja Osasuny, ale gracze Barcelony oddalili niebezpieczeństwo. Dobra interwencja Inakiego Peni, duży błąd Araujo.

34′ Gramy dalej.

33′ VAR sprawdza, czy nie należy się kartka koloru czerwonego.

32′ Alejandro Catena z żółtą kartką.

30′ Po pół godzinie gry w Rijadzie nie za wiele emocji. Początek obiecujący, ale od kilkunastu minut dominuje Barca, lecz bez poważnych akcentów w ofensywie.

14′ Barcelona znów utrzymuje się przy piłce.

9′ Osasuna z kolejną dobrą odpowiedzią! Piłka minimalnie minęła słupek.

8′ Świetna szansa Barcelony, ale w bramkę nie trafił Ferran Torres.

6′ Groźna odpowiedź Osasuny. Piłka wyszła jednak poza boisko, choć w polu karnym Barcy zrobiło się na moment gorąco.

6′ Niezły strzał Andreasa Christensena, ale dobrze broni Sergio Herrera.

5′ Blaugrana na razie dominuje.

2′ Barca przy piłce.