Zwycięska passa Realu w lidze wciąż trwa

Ligi w Europie La Liga

Real konsekwentnie zmierza po mistrzostwo. Dzisiaj Królewscy zgromadzili kolejny komplet ligowych punktów.

Los Blancos byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywali. Stwarzali sobie świetne sytuacje, ale nie mogli ich zamienić na bramki. Mallorca miała swoją szansę w ostatniej akcji, ale świetnie wybił Lunin.

Zawodnicy na przerwę schodzili z bezbramkowym remisem. Szala zdawała przechylać się na drużynę Ancelottiego, która była groźna pod bramką rywali. O zwycięstwie w tym meczu zadecydował złoty gol z dystansu Tchouameniego. Francuz z dużej odległości spróbował swoich sił i dzięki rykoszetowi, który zmylił bramkarza mieliśmy 1:0 w 48. minucie meczu.

Do siatki powinni też trafić Diaz i Valverde. Zawodnicy mieli idealne sytuacje na zdobycie gola. Strzały obydwu były jednak fatalne. Real dzięki temu zwycięstwu umacnia się na pozycji lidera z przewagą 9. punktów nad Barceloną, która swój mecz rozegra dziś wieczorem z Cadiz.