Zapis relacji z meczu Apollon – Lech

Lech Poznań jest już o krok od awansu do czwartej rundy eliminacyjnej do fazy grupowej Ligi Europy. Dziś na przeszkodzie stoi cypryjski Apollon.

Dariusz Żuraw poprowadzi swój zespół do fazy grupowej Ligi Europy? (foto: 400mm.pl)

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

90′ – PIĘĆ. Tiba rozgrywa niebywałe spotkanie i teraz ośmieszył rywala.

83′ – Poznaniacy atakują. Defensywa Apollonu już opadła z sił i chęci.

80′ – CZTERY. ZERO. Niesamowita gra Poznaniaków. Sykora uderza celnie po ziemi. Nokaut.

78′ – Groźna akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Larssona.

74′ – Dobry strzał Ramireza, piłka niewiele mija się z prawym słupkiem bramki cypryjskiej drużyny.

70′ – Sytuacja bramkowe: Apollon – 5, Lech – 11

64′ – Czerwiński uderzony w głowę przez bramkarza rywali w przypadkowej sytuacji. Polski zawodnik opatrywany w polu karnym, jednak nie wygląda to na groźny uraz.

60′ – Lech Poznań nie przestaje atakować. Strzał Sykory, jednak piłka powędrowała nad poprzeczką.

58′ – GOOOOL! TRZY DO ZERA!!!!! Kamiński wpisuje się na listę strzelców, co za mecz!

55′ – Faule: Apollon – 5, Lech – 4

52′ – Lech kontroluje spotkanie i nie dopuszcza gospodarzy do piłki.

48′ – Świetne minuty Lecha po przerwie. Poza zdobytym golem polska drużyna świetnie operuje piłką w środkowej części boiska.

47′ – GOOOOOL! LECH POZNAŃ DWA! Ishak trafia do siatki i podwyższa prowadzenie!

46′ – Ruszyła druga połowa!

HT – Koniec pierwszej części meczu! Jesteśmy świadkami wyrównanego spotkania, obie drużyny miały swoje okazje jednak to Lech schodzi do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

42′ – GOOOOOL! LECH POZNAŃ PROWADZI! Tiba trafia do siatki. Mamy prowadzenie!

40′ – Momentalna odpowiedź Lecha! Szybka kontra i Ishak uderza prosto w bramkarza.

40′ – Zawodnicy Apollonu pakują piłkę do siatki, jednak jeden z zawodników złamał linię spalonego.

34′ – Nieco gorszy okres w wykonaniu Lecha. Polska drużyna została zepchnięta w obręb własnego pola karnego, przy piłce cały czas gospodarze.

30′ – Posiadanie piłki: Apollon – 43%, Lech – 57%.

25′ – Zawodnicy Apollonu zaczynają podchodzić pod bramkę Lecha.

23′ – Sytuacja bramkowe: Apollon – 1, Lech – 4

16′ – Gra toczy się w środkowej części boiska. Lech cały czas przy piłce.

13′ – Kolejna akcja polskiego zespołu. Puchacz szukał w polu karnym Kamińskiego, jednak za wysokie dośrodkowanie nie znajduje odbiorcy. Coraz lepiej to wygląda.

9′ – Zawodnicy Żurawia się budzą! Świetna akcja pod bramką rywala, Tiba świetnie zagrał do Kamińskiego i ten był o krok od wpakowania piłki do siatki.

7′ – Lechici starają się wyprowadzić akcje na połowę rywali, ale polskiej drużynie wyraźnie nie klei się gra.

4′ – Gospodarze cały czas przy piłce i kreują akcje. Lech nieobecny.

1′ – Cypryjczycy już atakują! Pierwsze sekundy i dwie bardzo groźne akcje pod bramką Bednarka.

1’ – Pierwszy gwizdek! Rozpoczynamy spotkanie!