Zapis relacji na żywo finału Ligi Europy

To już dziś! Cała, piłkarska Europa spogląda na Gdańsk, gdzie zostanie rozegrany wielki finał Ligi Europy z udziałem Villarreal i Manchesteru United? Kto nad Bałtykiem wzniesie puchar? Zapraszamy na naszą relację LIVE!

Wielki finał Ligi Europy w Gdańsku! (fot. 400mm.pl)

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

DAVID DE GEA NIE STRZELA !!!!! VILLARREAL WYGRYWA LIGĘ EUROPY !!!!!!!!!!!!!!!!!

GOL! RULLI! BRAMKARZ VILLARREAL TRAFIA! 11:10!

GOL! LINDELOF i 10:10!

GOL! PAU TORRES! 10:9! NIESAMOWITY KONKURS KARNYCH!

GOL! MORENO WYKORZYSTUJE KARNEGO! 1:0

FT – KONIEC! Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia. Przed nami konkurs rzutów karnych!

120′ – Arbiter dolicza trzy minuty! Rzuty karne coraz blizej!

115′ – Nie ma rzutu karnego! Gramy dalej

114′ – Może być rzut karny dla Villarreal! Sędzia sprawdza na VAR, czy zawodnicy United nie zagrali piłkę ręką we własnym polu karnym!

112′ – Świetna okazja dla piłkarzy Villarreal, jednak kompletnie pogubili się w ofensywie podopieczni Emery’ego i zepsuli sytuację.

111′ – Paco Alcacer bliski świetnej okazji strzeleckiej. Defensorzy United w ostatniej chwili wyłuskali piłkę hiszpańskiemu napastnikowi.

107′ – Słabe dośrodkowanie piłkarzy Villarreal, prosto w ręce bramkarza.

106′ – David De Gea wysoko wychodzi i wybija piłkę na aut!

106′ – Wznawiamy grę!

105′ – Koniec pierwszej dogrywki!

101′ – De Gea interweniuje przy dośrodkowaniu rywali. Villarreal gra zdecydowanie lepiej w ostatnich minutach.

100′ – Kolejna okazja dla hiszpańskiej drużyny, tym razem Paco Alcacer bardzo niecelnie.

99′ – Sytuacja dla Villarreal, niedokładny strzał Moreno z bliskiej odległości od bramki.

96′ – United przy piłce, piłkarze angielskiej drużyny spokojnie rozgrywają w środkowej części boiska.

92′ – Lepszy początek Manchesteru United, szczelna obrona Villarreal jest jednak nie do sforsowania.

91′ – Wznawiamy grę, przed nami kolejne, pół godziny emocji!

HT – KONIEC! Podstawowy czas gry nie wyłonił zwycięzcy. Czekamy na dogrywkę!

90+’ – Groźne uderzenie Pau Torresa, piłka jednak wysoko ponad bramką!

89′ – Za moment zakończy się podstawowy czas gry… Coraz bliżej dogrywki.

84′ – Dośrodkowanie Fernandesa z rzutu wolnego, akcja nie zakończona jednak strzałem

80′ – Uderzenie Rashforda zablokowane przez jednego z zawodników Villarreal. Rzut rożny.

79′ – Dobry fragment meczu Manchesteru United, którzy ponownie przejmują prym w tym spotkaniu.

77′ – Villarreal wzmacnia ofensywnę, na boisku pojawia się Paco Alcacer.

73′ –  Dobra sytuacja Manchesteru United, Cavani uderza głową i jeden z obrońców blokuje strzał Urugwajczyka.

68′ –  Wyraźna przewaga zawodników United w ostatnich minutach, jednak cały czas brakuje strzałów.

62′ – Spotkanie nieco się uspokoiło, żadna z drużyn nie decyduje się na ataki bramki przeciwników.

58′ – Kolejna okazja United! Fernandes strzela z dystansu, jednak niecelna.

57′ –  Arbiter weryfikował jeszcze sytuację na VAR. Wszystko zgodnie z przepisami, gol zostaje uznany!

56′ – GOOOOOOOOOL! CAVANI WYRÓWNUJE WYNIK MECZU!!!!

52′ – Sędziowie na VAR zasygnalizowali, że zawodnicy Villarreal mogli przewinąć we własnym polu karnym, jednak prowadzący nie dyktuje karnego angielskiej drużynie.

50′ – Do głosu dochodzą piłkarze United, Cavani z faulem w ataku.

48′ – Świetny początek Villarreal, pierwsza okazja hiszpańskiej drużyny po przerwie.

46′ – GRAMY! Rozpoczęła się druga połowa!

HT – Koniec pierwszej połowy! Bardzo dobry mecz w Gdańsku, wyraźna przewaga Manchesteru United, jednak Anglikom brakuje skutecznego wykończenia. Villarreal prowadzi jednak 1:0, zapraszamy po przerwie!

45′ – Świetna sytuacja Manchesteru United! Dogranie z bocznej strefy pola karnego, Cavani skierował piłkę w światło bramki, jednak ta szczęśliwie odbija się od rywali i ląduje w rękach bramkarza.

44′ – Indywidualna akcja jednego z zawodników Villarreal, piłka trafia jednak na aut bramkowy.

41′- Manchester cały czas przy piłce. Villarreal bardzo szczelnie trzyma formację defensywną i dzięki zdyscyplinowanej grze, Anglicy nie są w stanie przedrzeć się pod bramkę rywala.

36′ – Bardzo duża nieskuteczność zawodników United w rozegraniu piłki.

34′ – Duża nerwowość w ekipie Manchesteru. Gniewne gesty Solskjaera, Cavaniego i Fernandesa. Cała przewaga Anglików w tym meczu błyskawicznie uleciała.

31′ – Hiszpańska drużyna wyraźnie uskrzydlona po objęciu prowadzenia. Zawodnicy Villarreal odważniej rozgrywają piłkę.

30′ – GOOOOOOOL! VILLARREAL PROWADZI Z UNITED! GERARD MORENO TRAFIA DO SIATKI! Dośrodkowanie Parejo z rzutu wolnego i Moreno lekkim kontaktem z bliskiej odległości kieruje piłkę do siatki!

27′ – Oglądamy otwarte spotkanie, obie drużyny potrafią wykreować ciekawe akcje, ale piłkarze Villarreal oraz Mancehsteru United nie potrafią skutecznie wykończyć tworzonych sytuacji.

24′ – Rashford z dystansu prosto w bramkarza. Pierwszy, celny strzał w tym meczu.

23′ – Efektowne dośrodkowanie Bakki z „krzyżaka”, zabrakło dobrego wykończenia.

22′ – Dwa rzuty rożne hiszpańskiej drużyny, w obu przypadkach niedokładne dośrodkowania

20′ – Strzał Shawa z dystansu, obok bramki.

18’ – Posiadanie piłki: Villarreal – 41%, Manchester United – 59%

17′ – Faul na Cavanim. Urugwajczyk po chwili odczuwania bólu wraca do gry.

15′ –  Odważna akcja piłkarzy Villarreal, rzut rożny dla Hiszpanów.

13′ – Manchester ciągle w gazie. United narzuciło wysoki pressing i zawzięcie szuka pierwszego trafienia.

9′ – Kontuzja jednego z piłkarzy Villarreal. Juan Foyth dozał urazu głowy, jednak zmiana nie jest konieczna.

7′ – Kolejna akcja United! McTominay uderza zza pola karnego, jednak piłka mija się z bramką. Wyraźna przewaga Anglików na początku tego meczu

6– Pierwsza, dobra okazja Manchesteru United. Piłka dograna w pole karne rywala, jednak Cavani nie wykończył akcji strzałem.

4′ – Bardzo spokojne pierwsze minuty. Gra toczy się w środkowej części boiska, przy piłce zawodnicy Manchesteru

1′  – Spokojne rozgrywanie piłkarzy Villareal na własnej połowie, piłkarze United szybko odbierają piłkę

1′ – Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

20:58 – Piłkarze już na murawie, za moment rozpocznie się mecz

20:55 – Piłkarze znajdują się już w tunelach. Za moment wyjdą na murawę!