Zapis relacji live z meczów Ligi Europy

Liga Europy powraca do gry! Zapraszamy na relację ze wszystkich spotkań fazy 1/16 finału!

Arsenal może mieć trudne zadanie na greckiej ziemi (foto. Forum)

ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z RELACJĄ ODŚWIEŻ STRONĘ!

KONIEC! Pierwsze mecze 1/16 finału Ligi Europy za nami. Tak prezentuje się komplet wyników wszystkich spotkań:

Wolverhampton 4:0 Espanyol

22:45 – GOL! AZ Alkmaar remisuje w ostatnich minutach meczu z LASK! 1:1!

22:41 – GOL! Wolverhampton kopie leżący Espanyol, 4:0. Kwestia awansu już chyba przesądzona.

22:40 – GOL! Z PIEKŁA DO NIEBA! Rangers przegrywali 0:2, jest już 3:2 dla gospodarzy! Co za mecz w Szkocji!

22:39 – Statystyka strzałów: AS Roma – 10, Gent – 12

22:38 – GOL! Wymęczony, ale jest! Arsenal prowadzi z Olympiakosem. Strzelcem gola Lacazette!

22:34 – GOL! FC Porto łapie kontakt z Bayerem Leverkusen! 2:1 na BayArena.

22:33 – GOL! Co za emocje w Glasgow! Zawodnicy Rangers wyrównują wynik meczu z Bragą, 2:2!

22:30 – Znów zerkamy w stronę Arsenalu i bez żadnych zmian. 0:0 i jeden celny strzał Kanonierów – pachnie remisem.

22:27 – GOL! Wolverhampton nie ma litości dla Espanyolu, 3:0!

22:27 – Statystyka strzałów: AZ Alkmaar – 4, LASK – 11

22:26 – GOL! Glasgow Rangers łapie kontakt z drużyną z Bragi! Ianis Hagi trafia do siatki.

22:23 – GOL! Wolfsburg prowadzi z Malmoe 2:1! Admir Mehmedi wpisuje się na listę strzelców.

22:23 – GOL! Basel dokonuje dzieła zniszczenia, 3:0 nad APOEL-em! Arthur z golem.

22:18 – GOL! Sporting Braga również trafia do siatki po raz drugi w tym meczu, Glasgow Rangers na kolanach. 2:0 dla Portugalczyków!

22:18 – GOL! Bayer Leverkusen powiększa prowdzenie nad FC Porto! 2:0!

22:16 – Statystyka podań: Glasgow Rangers – 273, Sporting Braga – 338

22:14 – Arsenal wciąż męczy się z Grekami, bez goli w Pireusie. Anglicy z jednym, celnym strzałem.

22:11 – GOL! Wolverhampton prowadzi już 2:0! Anglicy bezwzględnie górują nad „Papużkami” – gol Rubena Nevesa.

22:10 – GOL! Basel wychodzi na dwubramkowe prowadzenie! Valentin Stocker strzelcem gola.

22:07 – GOL! Pierwsze trafienie tego wieczoru w Wolfsburgu, Malmoe wychodzi na prowadzenie! Isaac Kiese Thelin pewnie wykorzystuje rzut karny!

22:05 – Statystyka strzałów: Wolverhampton: 6, Espanyol – 2

22:02 – Wracamy po po przerwie!

21:46 – PRZERWA! Pierwsze połowy spotkań meczów rozpoczętych o 21:00 za nami. Wyniki:

21:38 – Statystyka celnych strzałów: Wolfsburg: 3, Malmoe: 1

21:34 – W sześciu z ośmiu meczów widzieliśmy gole. Trafień póki co nie ma w Pireusie i Wolfsburgu.

21:32 – GOL! Bayer Leverkusen zdobywa pierwszego gola w starciu z Porto. Marchesina pokonał Lucas Alario.

21:31 – Roma mimo prowadzenia, rozgrywa spokojny mecz. Oddała tylko jeden celny strzał.

21:26 – GOL! LASK prowadzi na wyjeździe z AZ Alkmaar! Marko Raguz wyprowadza austriacką drużynę na prowadzenie.

21:25 – Arsenal wciąż bez żadnego celnego strzału w meczu z Olympiakosem. Gospodarze póki co grają lepszy futbol. Kolejna niespodzianka tego wieczoru?

21:21 – Statystyka posiadania: Bayer Leverkusen – 65%, FC Porto – 35%

21:17 – GOL! Wolverhampton zdobywa pierwszego gola i prowadzi z Espanyolem!

21:16 – GOL! Basel zdobywa bramkę w wyjazdowym meczu przeciwko APOEL! Petretta wpisuje się na listę strzelców.

21:15 – GOL! AS Roma wychodzi na prowadzenie! Strzelcem gola Carles Perez!

21:14 – Spore zaskoczenie w Pireusie. Olympiakos zdecydowanie przeważa nad Arsenalem, Grecy mieli już 4 okazje strzeleckie i są częściej przy piłce. Arsenal bez żadnej okazji po blisko kwadransie.

21:12 – GOL! Pierwsze trafienie dzisiejszego wieczora w drugiej tercji meczów! Sporting Braga wychodzi na prowadzenie w starciu z Glasgow Rangers. Do siatki trafia Fransergio!

21:07 – Póki co, bardzo spokojnie. Na zegarze powoli dobija dziesiąta minuta i w żadnym z meczów nie padł ani jeden gol.

21:03 – Bardzo intensywnie w ofensywie zaczęli gracze Wolverhampton, po pięciu minutach mają już dwa strzały na swoim koncie. Czy wykorzystają słabą dyspozycję Espanyolu?

21:00 – GRAMY!

20:55 – Przed nami kolejne mecze Ligi Europy! Czekają nas wielkie emocje między innymi w meczach z udziałem Arsenalu, AS Romy i Bayeru Leverkusen.

20:50 – KONIEC! Zestaw wyników pierwszej tury meczów Ligi Europy!

20:45 – GOL! Inter trafia w piątej minucie doliczonego czasu gry! Włosi pokonują Ludogorets 2:0!

20:43 – Już za moment koniec pierwszych meczów tego wieczora.

20:41 – GOL! Czyżby środowisko Sevilli śledziło tą relację? Jak na zawołanie – hiszpańska drużyna strzela gola i wyrównuje stan meczu z Cluj! Strzelcem gola Youssef En Nesyri

20:40 – Dużą niespodzianką pachnie w Kluż-Napoce. Cluj wygrywa 1:0 z Seviilą, a mamy już 82. minutę!

20:38 – GOL! RB Salzburg również trafia na otarcie łez. Goście przegrywają 1:4.

20:32 – GOL! Basaksehir zdobywa honorowe trafienie w meczu ze Sportingiem. Z rzutu karnego do siatki trafia Edin Visca

20:30 – Statystyka posiadania piłki: Getafe – 49%, Ajax – 51%

20:27 – GOL! Szachtar obejmuje prowadzenie nad Benfiką! Gola ukraińskiej drużynie zdobywa Kovalenko.

20:24 – Niesamowita gra ofensywna Celtiku. Aż 15 okazji strzeleckich Szkotów, w tym 5 w światło bramki! Wynik jednak remisowy.

20:22 – GOL! Inter Mediolan w końcu wychodzi na prowadzenie! Eriksen strzela swojego pierwszego gola w barwach Nerrazzuri!

20:22 – GOL! Co za odpowiedź Benfiki! Sędzia kilkanaście sekund wcześniej anulował gola, ale z rzutu karnego trafia Pizzi! 1:1!

20:22 – NIE MA GOLA! Arbiter anulował trafienie Benfiki. W akcji poprzedzającej trafienie, jeden z portugalskich zawodników faulował gracza gospodarzy. Dalej 1:0!

20:19 – Tylko w meczu Ludogorca z Interem nie widzieliśmy goli. Inter w statystyce strzałów znacznie przeważa, brak Romelu Lukaku daje się we znaki.

20:18 – GOL! Wyrównanie w Charkowie. Benfica trafia do siatki i mamy 1:1 na Ukrainie!

20:16 – GOL! Sensacja w Rumunii! CFR Cluj prowadzi z Sevillą 1:0!

20:15 – Na ten moment, goli nie widzieliśmy tylko w Kluż-Napoce i Razgradzie. Faworyci zawiodą?

20:11 – Statystyka strzałów Manchesteru United: Łącznie – 8, Celnych – 2

20:10 – GOL! I znowu! Szachtar obejmuje prowadzenie nad Benfiką, Alan Patrick strzela pierwszego gola w Charkowie dzisiejszego wieczora

20:10 – GOL! Trafienie za trafieniem z Lidze Europy! Kopenhaga doprowadza do remisu w meczu z Celtikiem. Strzelcem bramki N’Doye!

20:09 – GOL! Istna parada strzelecka we Frankfurcie, gospodarze z czwartym golem! Tym razem trafia Kostić.

20:06 – GOL! Sporting prowadzi już 3:0! Luciano Vietto strzelcem trzeciego gola dla swojej drużyny!

20:05 -GOL! Jak na zawołanie, Eintracht prowadzi już trzema golami nad RB Salzburg! Hat-tricka kompletuje Kamada!

20:03 – Bardzo dobrze wygląda dziś drużyna Eintrachtu. Zawodnicy Adiego Hüttera prowadzą 2:0 i prezentują bardzo ofensywną grę.

Szachtar 0:0 Benfica

19:42 – PRZERWA! Sędziowie gwizdnęli po raz ostatni w pierwszej połowie. Byliśmy świadkami ośmiu goli na europejskich boiskach! Duże emocje czekają nas po przerwie.

19:39 – GOL! 2:0 prowadzi również Sporting! Sporar zdobywa drugiego gola dla portugalskiej drużyny w starciu z Basaksehirem

19:39 – GOL! Frankfurt podwyższa prowadzenie nad Salzburgiem! Po raz drugi do siatki trafia Kamada!

19:36 – W Rumunii widzieliśmy już 12 strzałów po obu stronach. Ani CFR Cluj, ani Sevilla nie trafiła w światło bramki.

19:34 – W pięciu meczach padła minimum jedna bramka. W trzech starciach wciąż wynik 0:0.

19:31 – GOL! Getafe obejmuje prowadzenie w meczu z Ajaxem Amsterdam! Deyverson zdobywa gola dla drużyny z Madrytu.

19:31 – GOL! Manchester United wyrównuje – Martial trafia do siatki!

19:30 – Zawodnicy Manchesteru United wymienili między sobą już 250 podań, z czego 220 okazało się celnych.

19:27 –  Ocena live Jakuba Świerczoka według SofaScore- 6.4/10

19:26 – Inter wciąż szuka trafień w Bułgarii. Włosi oddali 3 strzały na bramkę, z czego tylko jeden okazał się celny. Ludogorets póki co nie stworzył żadnej okazji.

19:25 – W Kluż-Napoce wynik remisowy. Sevilla jest częściej przy piłce (65%) i oddała więcej strzałów na bramkę (6).

19:23 – NIE MA GOLA! Arbiter anulował trafienie Sportingu. W Portugalii dalej mamy 1:0 na tablicy wyników

19:22 – GOL! Sporting podwyższa prowadzenie nad Basaksehirem! Tym razem trafienie zaliczył Cabral.

19:21 – Jeszcze jedna ciekawostka z meczu z Brugii. Ostatnie podanie przy trafieniu Dennisa zaliczył.. bramkarz! Simon Mignolet zapisuje się do protokołu meczowego z asystą

19:19 – Dla Manchesteru United to pierwszy gol stracony od blisko miesiąca! Bramkarz Czerwonych Diabłów po raz ostatni skapitulował 22 stycznia, kiedy to wyciągał piłkę z siatki w ligowym meczu z Burnley.

19:18  – Statystyka strzałów: Eintracht Frankfurt – 4, RB Salzburg – 3

19:16 – GOL! Szachtar Donieck prowadzi z Benfiką! Do siatki trafił Marlos.

19:13 – W najciekawszym dziś meczu, Getafe póki co remisuje z Ajaxem na własnym boisku. Zespół z Madrytu na tę chwilę miał więcej okazji, jednak posiadanie piłki 50%-50%.

19:10 – GOL! Wysoki pressing się opłacił! Celtic wychodzi na prowadzenie w meczu z Kopenhagą! Strzelcem Odsonne Edouard

19:10 – GOL! SENSACJA W BRUGII! Club Brugge prowadzi nad Manchesterem United! Gola dla gospodarzy zdobył Emmanuel Dennis

19:08 – GOL! Eintracht Frankfurt obejmuje prowadzenie nad RB Salzburg! Strzelcem gola Daichi Kamada.

19:06 – W Brugii na razie bez fajerwerków. Żadna z drużyn nie miała żadnej sytuacji strzeleckiej, bardzo zachowawcza gra Manchesteru United.

19:03 – Bardzo ofensywnie zaczął Celtic na wyjeździe z Kopenhagą. Już cztery strzały szkockich zawodników, w tym aż trzy celne! Na zegarze nie ma jeszcze dziesiątej minuty.

19:01 – Zaglądamy do Razgradu. Inter atakuje od pierwszych minut, zgodnie z planem. Pierwszy strzał, zablokowany, już na koncie zawodników Conte.

18:58 –  GOL! Szybko poszło! Sporting Lizbona prowadzi u siebie z Basekhirem 1:0! Strzelcem gola Sebastian Coates.

18:55 -ZACZYNAMY! Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmiał już w Kluż-Napoce, Brugii, Kopenhadze, Frankfurcie, Madrycie, Razgradzie, Lizbonie i Charkowie! Wieczór z Ligą Europy oficjalnie otwarty.

18:40 – Liga Europy powraca do gry! Na początek zostanie rozegranych osiem spotkań o godzinie 18:55. Kolejna tura gier rozpocznie się o godzinie 21:00