August 12, 2024, Lecce, Puglia/Lecce, Italia: Marchwinski in action during the thirty-second Frecciarossa Italy Cup soccer match between US Lecce and Mantova 1911 at the Via del Mare Stadium in Lecce, Italy, Monday, August 12, 2024. (Credit Image: © Giovanni Evangelista/LaPresse) (Credit Image: © Giovanni Evangelista/LaPresse via ZUMA Press)
PUCHAR WLOCH PILKA NOZNA SEZON 2024/2025

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Bardzo słaba sytuacja Marchwińskiego we Włoszech. Kolejny mecz bez minut

AC Milan wygrał 3:0 z Lecce. Pomimo wyniku rozstrzygniętego w pierwszej połowie Filip Marchwiński znowu nie zagrał ani minuty.

Drużyna Paulo Fonseki błysnęła skutecznością w końcówce pierwszej połowy. Między 38 a 43 minutą Milan zdobył trzy bramki. Świetnie grał Theo Hernandez, który zanotował asystę i strzelił gola.

Milan kończył w dziesiątkę. 18-letni Davide Bartesaghi wyszedł zbyt naładowany emocjami. Po pięciu minutach gry wyciął rywala i zasłużenie wyleciał z boiska.

Nawet na minutę na placu gry nie pojawił się Filip Marchwiński. Były pomocnik Lecha Poznań nie może zaliczyć początku swojej włoskiej przygody do udanych. Marchwiński w sześciu kolejkach rozegrał jedynie 14 minut. (sul)