W piątek, podobnie jak dzień wcześniej, pierwsza drużyna Wisły Kraków trenowała wspólnie z zespołem Młodej Ekstraklasy. Dzięki temu możliwe było rozegranie na koniec zajęć gry dziesięciu na dziesięciu.
Drugie wspólne zajęcia będą najprawdopodobniej także ostatnimi, w których udział biorą piłkarze pierwszej drużyny i zespołu Młodej Ekstraklasy. Podopieczni trenera Roberta Maaskanta dwa najbliższe dni będą mieli wolne, zaś w poniedziałek ćwiczyć będą po południu. Drużyna prowadzona przez Tomasza Kulawika natomiast zaczyna powoli przygotowywać się do środowego pojedynku z Polonią Warszawa, który Młoda Wisła rozegra przy Reymonta 22.
Piątkowy trening nie zakończył się dobrze dla Dragana Paljicia. Po jednym ze starć w polu karnym obrońca Białej Gwiazdy nieszczęśliwie upadł na bark. Zawodnik zszedł z boiska z lodem przyłożonym do tej części ciała, a zaraz po zajęciach pojechał na badania lekarskie, które mają określić, na ile poważny jest jego uraz.
Z drużyną nadal nie ćwiczy Erik Cikos, który w trakcie meczu w Bytomiu skręcił sobie staw skokowy. Obrońca Białej Gwiazdy cały czas rehabilituje się i dopiero w przyszłym tygodniu będzie można określić, czy będzie mógł wystąpić w meczu ligowym przeciwko Jagiellonii Białystok.
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!