Wisła Płock remisuje z krakowską drużyną

Wyrównane starcie dwóch drużyn z Wislą w nazwie kończy się skromny zwycięstwem ekipy z Płocka.

Mecz rozgrywany był na bardzo podobnym poziomie. Krakowska drużyna wykazywała więcej inicjatywy jeśli chodzi o ofensywę, ale była bardzo nieskuteczna. Porażka w tym meczu może okazać się kluczowa w walce o awans do Ekstraklasy.

W pierwszej połowie oglądaliśmy szarpany mecz. Pojawiało się wiele błędów indywidualnych a stworzone okazje nie były wystarczająco dobre do zdobycia bramki. W drugiej odsłonie tego starcia to przyjezdni z Krakowa wykazywali większą inicjatywę, ale wciąż nie potrafili się wstrzelić w bramkę.

Wisła Płock zdołała zdobyć gola w 58. minucie. Gerbowski po otrzymaniu podania na skraju pola karnego oddał bardzo precyzyjny strzał w boczną siatkę. W jednej z ostatnich akcji spadającą piłkę kapitalnie uderzył Sapała i było 1:1.