Plock  26.08.2024
Mecz 7. kolejka  Betclic  I Liga sezon 2024/25 --- Polish First League football match
Wisla Plock - Ruch Chorzow
Dani Pacheco
Występ FC Barcelony w meczu przeciwko Realowi Valladolid był prawdziwym pokazem piłkarskiej doskonałości. Duma Katalonii dominowała w każdym aspekcie gry, co pozwoliło jej odnieść spektakularne zwycięstwo aż 7:0. Takiej Barcelony nie widzieliśmy od dawna

Polska 1 Liga

Wisła Płock przeważała, ale nie wygrała z GKS Tychy

Nafciarze nie dali rady pokonać GKS Tychy. Przewaga gospodarzy była wyraźna, ale to zbyt mało, by wygrać ze śląskim zespołem, w którym debiutował Artur Skowronek.

Maciej Łanczkowski

Bez bramek w drugim, sobotnim spotkaniu Betclic 1.liga. Wisła Płock była faworytem do zwycięstwa. Zgodnie z oczekiwaniami przeważała, ale nie zdołała tego przekuć w gole.

Przewaga Nafciarzy była widoczna przede wszystkim w pierwszej połowie spotkania, jednak mimo kilku naprawdę dobrze zapowiadających się akcji, żadna z nich nie zakończyła się trafieniem.

Po przerwie więcej konkretów wciąż było po stronie piłkarzy Misiury. GKS umiał kilkukrotnie odpowiedzieć, ale żadnej ze stron nie udało się zmienić wyniku spotkania.

Mecz był debiutem Artura Skowronka na ławce trenerskiej GKS Tychy. (MŁ)