Wieczór z Premier League [zapis relacji]

Ligi w Europie Premier League

Manchester United kontra Chelsea, Aston Villa kontra Manchester City. Tymi meczami emocjonowaliśmy się w środowy wieczór. Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji.

Koniec meczu na Old Trafford! Manchester United wygrał z Chelsea 2:1 po dwóch trafieniach Scotta McTominaya. Dla ekipy The Blues gola strzelił Cole Palmer.

90+4′ Żółta kartka dla Sergio Reguilona.

90+3′ Jonny Evans za Alejandro Garnacho.

90′ Cztery minuty doliczone.

90′ Słupek po strzale Broi!

Koniec meczu na Villa Park! Aston Villa wygrała 1:0 po bramce Leona Baileya.

84′ Marcus Rashford zmienił Rasmusa Hojlunda.

82′ Diogo Dalot z żółtą kartką.

90′ (AVLMCI) Kolejne dwie zmiany w szeregach Aston Villi. Na murawie zameldowali się Alex Moreno i Jhon Duran. Na ławkę powędrowali Lucas Digne oraz Ollie Watkins.

90′ (AVLMCI) Pięć minut doliczonych.

87′ (AVLMCI) Boubacar Kamara ukarany żółtą kartką.

85′ (AVLMCI) Dwie zmiany w zespole Aston Villi. Jacob Ramsey zmienił Youriego Tielemansa, a Moussa Diaby wszedł za Leona Baileya.

80′ Garnacho blisko zdobycia bramki! Argentyńczyk minimalnie chybił.

77′ Armando Broja zmienił Mychajło Mudryka.

74′ Reece James zablokował strzał Garnacho.

72′ Scott McTominay miał szansę na trzeciego gola, ale nie wykorzystał sytuacji.

Gol uznany!

Sędzia sprawdza jeszcze tę sytuację na VAR-ze.

70′ GOL! Manchester United ponownie wychodzi na prowadzenie. Scott McTominay zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Na głowę Szkota dośrodkował Alejandro Garnacho.

74′ (AVLMCI) GOL! Aston Villa prowadzi z Manchesterem City. Do siatki trafił Leon Bailey, któremu dogrywał Youri Tielemans.

73′ (AVLMCI) Oscar Bobb zmienia Phila Fodena.

68′ (AVLMCI) Dwie zmiany w szeregach Manchesteru City. Na boisku pojawili się Matheus Nunes i Mateo Kovacić. Z murawy zeszli zaś Rico Lewis oraz Julian Alvarez.

64′ Główkował Scott McTominay, ale jego uderzenie obronił Sanchez.

61′ Groźny strzał Antonego, ale piłka minęła bramkę Chelsea.

60′ (AVLMCI) Ollie Watkins z żółtą kartką.

52′ Zablokowany strzał Mudryka.

49′ Niecelny strzał głową Jacksona.

53′ (AVLMCI) Rico Lewis ukarany żółtą kartką.

46′ Reece James za Marca Cucurellę, a Sergio Reguilon za Victora Lindelofa.

Początek drugiej połowy na Old Trafford.

Wracamy do gry na Villa Park.

45+8′ Koniec pierwszej połowy na Old Trafford. Jest 1:1 po bramkach Scotta McTominaya i Cole’a Palmera.

45′ (AVLMCI) Przerwa w meczu Aston Villi z Manchesterem City. Tam na razie bez bramek.

45′ (AVLMCI) Żółta kartka dla Johna Stonesa.

45′ Osiem minut doliczonych.

45′ GOL! Chelsea doprowadza do wyrównania. Cole Palmer lekkim, ale precyzyjnym strzałem pokonał Onanę. Asystował Mudryk.

40′ Nieco spokojniejszy fragment meczu.

36′ Mudryk uderzył na bramkę rywala, ale jego strzał był niecelny.

33′ Teraz z kolei na wysokości zadania stanął Andre Onana. Kameruńczyk obronił uderzenie z bliskiej odległości Nicolasa Jacksona.

32′ Kapitalna interwencja Roberta Sancheza! Hiszpan zatrzymał dwa strzały McTominaya.

28′ Próbował Garnacho, ale piłka opuściła plac gry.

26′ Sterling padł w polu karnym Manchesteru, ale sędzia nie zdecydował się wskazać na „wapno”.

22′ Żółta kartka dla Alejandro Garnacho.

19′ GOL! Scott McTominay daje prowadzenie Czerwonym Diabłom Wysiłki Manchesteru United opłaciły się.

19′ Znów groźnie w polu karnym Chelsea. Próbował Hojlund, ale dobrze interweniował Thiago Silva.

15′ Uderzał Antony, znów dobrze interweniował Sanchez.

15′ Żółta kartka dla Luke’a Shawa.

12′ Groźna akcja Chelsea. Mychajło Mudryk trafił w słupek!

11′ Zbyt mocna wrzutka Antonego. Garnacho nie dosięgnął piłki.

9′ Nie ma gola! Robert Sanchez obronił uderzenie Bruno Fernandesa z jedenastu metrów! Dobitka Alejandro Garnacho również niecelna.

8′ Rzut karny dla Manchesteru United!

7′ Sędzia sprawdza sytuację na VAR-ze. Szansa na rzut karny dla Manchestery United. Enzo Fernandez mógł faulować Antonego.

6′ Zablokowane uderzenie Scotta McTominaya.

5′ Kolejna akcja gospodarzy. Na rzut rożny wybił Marc Cucurella.

3′ Groźne uderzenie Rasmusa Hojlunda. Obronił Robert Sanchez.

3′ Strzał Bruno Fernandesa. Pierwsza okazja Manchesteru. Piłka poleciała nad poprzeczką.

21:15
Zaczynamy!

21:10
Jedenastki Aston Villi i Manchesteru City.

21:05
Skład na hit na Old Trafford.

21:00
Witamy w relacji na żywo z meczów Manchester United – Chelsea i Aston Villa – Manchester City.