Wieczór z Ligą Mistrzów! [Zapis relacji]

Zapraszamy na relację tekstową z wieczornych spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów! Liczymy na wiele emocji.

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ RELACJĘ!

22:58
Koniec wszystkich meczów! Drugie połowy zdecydowanie wynagrodziły nam posuchę w pierwszych częściach spotkań. Tak prezentuje się komplet dzisiejszych wyników.

22:57
FENOMENALNA INTERWENCJA ANDRE ONANY! Kameruńczyk świetnie wyczuł intencje strzelca i wybronił jedenastkę!

22:55
SCENY W MANCHESTERZE! W ostatniej minucie doliczonego czasu gry podyktowano rzut karny dla Kopenhagi!

22:55
Benfica nie dała rady odrobić strat i przegrywa 0:1 z Realem Sociedad.

22:54
Końcowy gwizdek w Berlinie. Napoli wygrywa 1:0 z Unionem.

22:53
Lens ostatecznie remisuje 1:1 z PSV.

22:52
Końca dobiegają pierwsze rywalizacje. Real Madryt wygrywa z Bragą 2:1.

22:40
Vinicius Junior trafia na 3:1, ale jego bramka nie może zostać uznana. Brazylijczyk w momencie podania znajdował się na spalonym. Braga dalej przegrywa 1:2.

22:31
Czerwone Diabły otwierają wynik! Prowadzenie Manchesterowi United dał Harry Maguire!

22:24
Napoli trafia w Berlinie! Piłkę do bramki Unionu skierował Giacomo Raspadori.

22:23
Lens doprowadza do wyrównania z PSV! Strzelcem gola Elye Wahi.

22:21
Worek z bramkami rozwiązał się na dobre! Benfica przegrywa 0:1 z Realem Sociedad! Hiszpańską ekipę na prowadzenie wyprowadził Brais Mendez.

22:20
Braga błyskawicznie odpowiada na trafienie Królewskich! Alvaro Djalo trafia na 1:2.

22:19
Sevilla z golem kontaktowym! Davida Rayę pokonał Nemanja Gudelj.

22:18
Drugą bramkę zdobywa także Real Madryt. Do siatki trafia nie kto inny jak Jude Bellingham.

22:12
No i mamy poprawę względem pierwszych części spotkań! Jednocześnie padają dwa gole. Gabriel Jesus podwyższa prowadzenie Arsenalu z Sevillą na 2:0. W tym samym momencie Johan Bakayoko zdobył pierwszą bramkę w meczu Lens – PSV. Gospodarze muszą odrabiać straty.

22:05
Drugie połowy wystartowały już w każdym meczu. Prosimy o bramki.

22:03
Wracamy do gry! Pierwszy wznowiony mecz to Braga – Real Madryt.

21:50
Na wszystkich stadionach wybrzmiał już gwizdek oznaczający przerwę. Nie ukrywamy, że w drugich połowach liczymy na więcej bramek!

21:49
Tuż przed przerwą gola strzela Arsenal! Prowadzenie Kanonierom dał Gabriel Martinelli.

21:43
Wciąż czekamy na więcej bramek… Póki co trafienie oglądaliśmy jedynie ze strony Realu Madryt.

21:29
W słupek trafia Hirving Lozano. Blisko bramki dla PSV.

21:25
Korekta wyniku w meczu Union – Napoli. Gol dla gospodarzy padł ze spalonego. Upiekło się tym razem drużynie z Włoch.

21:24
Niemałe zaskoczenie w Berlinie! Union wychodzi na prowadzenie z Napoli za sprawą gola Robina Gosensa.

21:17
Mamy pierwszego gola! Tym razem zgodnie z przepisami bramkę zdobywa Real Madryt. Bramkarza Bragi pokonał Rodrygo.

21:12
Benfica zdobywa bramkę w rywalizacji z Realem Sociedad! Gol nie może jednak zostać uznany ze względu na spalonego.

21:09
W słupek trafia Kopenhaga! Groźne ostrzeżenie dla Manchesteru United. Goście z Danii nie mają zamiaru jedynie się bronić na Old Trafford.

21:03
Gramy już na wszystkich stadionach.

21:00
Startujemy z rywalizacją na najwyższym poziomie! Liczymy na wiele bramek. Najwcześniej rozpoczęto spotkanie Unionu Berlin z Napoli.

20:50
Podczas dzisiejszych starć zobaczymy na boiskach kilku Polaków. Kamil Grabara, Piotr Zieliński oraz Przemysław Frankowski znaleźli się w wyjściowych składach swoich drużyn. Jakub Kiwior natomiast zasiadł na ławce rezerwowych Arsenalu.

20:45
Niedawno zakończyły się już dwa pierwsze starcia trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. Bayern Monachium wygrał na wyjeździe 3:1 z Galatasaray. Inter natomiast okazał się lepszy od Salzburga. Gospodarze z Mediolanu zwyciężyli 2:1.

20:40
Witamy w relacji na żywo ze spotkań Ligi Mistrzów rozgrywanych we wtorkowy wieczór! O godzinie 21:00 rozpocznie się aż sześć meczów. Rozkład prezentuje się bardzo obiecująco w kontekście piłkarskich emocji.