Bayern niczym feniks z popiołu wraca do gry w Champions League, a PSG stempluje awans.

90′
Bayern Monachium 3:0 Lazio Rzym
Real Sociedad 1:2 PSG

89′
Real Sociedad! Gospodarze zdobywają bramkę honorową na kilka minut przed końcem. Żeby doprowadzić przynajmniej do dogrywki potrzebne są im jeszcze dwa trafienia.

83′
Dembele -> Kolo Muani (PSG)
Hakimi -> Soler (PSG)
Zubimendi -> Olasagasti (Sociedad)

80′
Kartką za nieprzepisowe zagranie ukarany Alessio Romagnoli.

79′
Turrientes oddaje bardzo dobry strzał, ale czujnością wykazuje się Donnarumma.

76′
Luis Alberto -> Kamada (Lazio)

73′
Cóż za okazję zmarnował teraz Mikel Oyarzabal. Przejął odbitą piłkę, ale jego strzał był bardzo słaby i bramkarz łatwo sobie z nim poradził.

66′
Harry Kane! Anglik dobija piłkę z bliskiej odległości. Bayern tym golem otworzył sobie autostradę do awansu.

64′
Barrenetxea zdobywa gola, ale święto zawodników przerywa arbiter VAR. Wynik bez zmian 0:2.

61′
Vecino -> Cataldi (Lazio)
Isaksen -> Zaccagni (Lazio)
Immobile -> Castellanos (Lazio)

56′
Kylian Mbappe przepięknie wykańcza akcję. Kang-In Lee zagrywa fantastyczne prostopadłe podanie, które odbiera Kylian Mbappe, szybko reaguje, dobiegając naprzeciw bramkarza i z bliskiego dystansu strzela w lewy dolny róg bramki. Zmienia wynik meczu i jest 0:2.

52′
Ciro Immobile upada po kontakcie z rywalem w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

46′
W przerwie trener PSG zdecydował się na zmianę. Kang-In Lee wchodzi na boisko, a schodzi Bradley Barcola.

45′
Wracamy do gry. Sociedad ma już naprawdę trudną sytuację. Gospodarze potrzebują 3 bramek, aby doprowadzić do dogrywki. Lazio traci zaledwie jednego gola do dogrywki.

45′
Przerwa w szatni:
Bayern Monachium 2:0 Lazio

Real Sociedad 0:1 PSG

45+2′
BAYERN! Thomas Mueller podwyższa prowadzenie na 2:0. W tym momencie to Bawarczycy gwarantują sobie awans.

40′
Jamal Musiala dostaje świetne podanie i marnuje wielką szansę po tym jak jego strzał mija bramkę tuż przy lewym słupku.

39′
GOOL! Bayern Monachium odrabia straty z Rzymu! Harry Kane znajduje trochę miejsca w polu karnym i niesamowicie strzela główką do bramki od wewnętrznej strony lewego słupka, nie pozostawiając bramkarzowi szans.

28′
Nuno Mendes otrzymuje żółtą kartką.

25′
Kolejna próba Bayernu. Tym razem Guerreiro próbuje sił, ale kolejny raz jest zablokowany.

24′
Jamal Musiala znalazł sobie trochę miejsca wewnątrz pola karnego i oddał strzał, ale został wspaniale zablokowany przez jednego z obrońców.

16′
GOOOOL! Zdobywcą bramki Kylian Mbappe, który z wielkim opanowaniem w polu karnym wbija piłkę do bramki obok prawego słupka. Asystę zalicza Ousmane Dembele.

14′
Jamal Musiala strzela z granicy pola karnego. Piłka po tym uderzeniu zmierzała w środek bramki, ale Ivan Provedel interweniuje i zatrzymuje piłkę przed linią bramkową.

10′
Bradley Barcola otrzymuje świetne podanie w pole karne, ale zaprzepaszcza świetną szansę . Bramkarz wybija piłkę. Zachwycająca parada.

8′
Matthijs de Ligt oddaje strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka ląduje obok lewego słupka.

5′
Mbappe oddaje pierwszy strzał w meczu, ale jego uderzenie leci nad poprzeczką.

3′
Bawarczycy próbują przejąć kontrolę nad meczem od samego początku. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu Bayern uległ Lazio 0:1.