BETCLIC I LIGA PILKA NOZNA MECZ WISLA KRAKOW - WARTA POZNAN
POLISH 2ND DIVISION LEAGUE FOOTBALL GAME WISLA KRAKOW - WARTA POZNAN
NZ FREDERICO DUARTE

Warta Poznań wygrywa z Wisłą Kraków! Biała Gwiazda ociera się o strefę spadkową

Przy deszczowej aurze Warta Poznań wygrała z Wisłą Kraków w ramach drugiego, piątkowego meczu 9. kolejki Betclic 1.liga.

Warta Poznań z przełamaniem w Betclic 1.liga. Zawodnicy Piotra Klepczarka w deszczowym Krakowie uporali się z Białą Gwiazdą, wygrywając 1:0.

Jedyną bramkę w tym meczu w piątej minucie doliczonego czasy gry pierwszej połowy zdobył Kacper Michalski. 24-letni pomocnik wykorzystał rzut karny.

Wisła Kraków przez cały mecz przeważała, miała mnóstwo okazji do zdobycia gola, ale celowniki graczy z Krakowa były tak potężnie rozkalibrowane, że na 35 oddanych strzałów, aż 21 było niecelnych.

Biała Gwiazda wciąż prowadzi serię meczów bez wygranej, co negatywnie odbija się na tabeli. W tym momencie krakowski zespół jest na 15. pozycji w tabeli i niewykluczone, że jeszcze w trakcie tej serii gry wyląduje w strefie spadkowej.