Polska Reprezentacja Polski

Turcja: Porażka Konyasporu, dwa gole Robaka

Dwa gole zdobył Marcin Robak dla Konyasporu w sobotnim, wyjazdowym spotkaniu ligi tureckiej z rywalem w walce o utrzymanie – Bucasporem. Mecz zakończył się jednak zwycięstwem gospodarzy 3:2.

Na boisku w podstawowym składzie Konyasporu pojawił się nie tylko Robak, ale i Mariusz Pawełek. Spotkanie dla ich zespołu nie ułożyło się jednak najlepiej. Już w 8. minucie byłego golkipera Wisły Kraków pokonał Musa Aydin, a w 62. minucie wynik podwyższył skutecznie wykorzystując jedenastkę Jerko Leko.

Losy meczu odmienił Robak wpisując się na listę strzelców dwukrotnie w ciągu pięciu minut. W 77. minucie piłkę z siatki znów musiał jednak wyciągać Pawełek, a po raz drugi do siatki Konyasporu, który zakończył spotkanie grając w dziewiątkę trafił Leko.