Polska Reprezentacja Polski

Turcja: Gol Pawła Brożka i wygrana Trabzonsporu

Paweł Brożek strzelił jednego z goli dla Trabzonsporu w wygranym w niedzielę z Gaziantepsporem 3:0 meczu 31. kolejki ligi tureckiej. To pierwsze trafienie byłego gracza Wisły Kraków w barwach nowego zespołu od zimowej zmiany klubu.

Były napastnik „Białej Gwiazdy” wpisał się na listę strzelców w 36. minucie. Na murawie spędził on 71. minut, a całe spotkanie rozegrał z kolei Arkadiusz Głowacki, który po przerwie zanotował żółtą kartkę. W kadrze Trabzonsporu nie znalazł się tym razem Piotr Brożek.

W pozostałych meczach drużyn Polaków Manisaspor, bez Macieja Iwańskiego, pokonał Eskisehirspor 3:1, a Istanbul Buyuksehir Belediyespor z Marcinem Kusiem na ławce rezerwowych przegrał 0:2 z Fenerbahce Stambuł.