Trzecie z rzędu zwycięstwo Romy w lidze

AS Roma niczym walec drogowy rozjeżdża kolejnego rywala w lidze. Tym razem Udinese przegrało z Rzymianami aż 3:0.

Trzecie z rzędu zwycięstwo w Serie A notuje drużyna Jose Mourinho. AS Roma bez większego kłopotu ograła u siebie Udinese na zakończenie niedzielnych zmagań w calcio.

W 37. minucie spotkania Edoardo Bove trafił do siatki. Wcześniej Cristante trafił w słupek z rzutu karnego i 20-letni Włoch popisał się skuteczną dobitką. Wynik na 2:0 podwyższył Lorenzo Pellegrini w 55. minucie.

Udinese mogło zdobyć kontaktową bramkę w 69. minucie, jednak Rui Patricio świetnie interweniował przy rzucie karnym wykonywanym przez Pereyrę.

Kropkę nad i postawił Tammy Abraham, strzelając na 3:0.

Od 74. minuty na boisku grał Nicola Zalewski. Jordan Majchrzak przesiedział cały mecz na ławce.