Towarzysko: Legia zremisowała z Hoffenheim

Piłkarze Legia Warszawa zremisowali z TSG Hoffenheim 1:1. Gola dla stołecznego zespołu strzelił testowany Tamir Kahlon, wyrównał Sven Schipplock. Dla drużyny Macieja Skorży był to ostatni sparing podczas zgrupowania w austriackim Windischgarsten.

***

TSG Hoffenheim – Legia 1:1 (1:1)

0:1 Kahlon 4
1:1 Schipplock 30
żółte kartki: Miroslav Radović, Janusz Gol, Jakub Wawrzyniak

Legia: Wojciech Skaba – Jakub Rzeźniczak, Ivica Vrdoljak (46. Marcin Komorowski), Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak – Tamir Kahlon (76. Michał Żyro), Ariel Borysiuk, Janusz Gol (76. Artur Jędrzejczyk), El Hadji Matar Gueye (46. Miroslav Radović), Maciej Rybus (86. Rafał Wolski) – Michał Żyro (46. Manu)

Hoffenheim (I połowa): 33. Tom Starke – 2. Andreas Beck, 14. Josip Simunić, 27. Jukka Raitala, 29. Jannik Westergaard – 15. Penjel Mlapa, 17. Tobias Weis, 23. Sejad Salihović, 34. Denis Homalla, 36. Franco Zuccolini – 9. Sven Schipplock

Hoffenheim (II połowa): 30. Daniel Lueck – 5. Marvin Compper, 13. Florian Ruck, 25. Isaac Vorsach, 26. Andreas Iberzberger – 6. Sebastian Rudy, 10. Ryan Babel, 18. Prince Tagoe, 21. Dominik Kaiser, 22. Roberto Firmino – 19. Vedad Ibisević.