Już jutro David Beckham rozegra swój pożegnalny mecz w barwach Los Angeles Galaxy. Mimo tego, że przygoda Anglika z MLS dobiega już końca, to nadal nie wiadomo, czy i gdzie będzie on kontynuował swoją sportową karierę.
Umowa Beckhama z Galaxy wygasał wraz z końcem listopada, jednak klub pragnął uhonorować swojego zawodnika i zorganizował dla niego spotkanie pożegnalne. Przeciwnikiem ekipy z Los Angeles będzie Melbourne Victory. Sam piłkarz zdradził, że nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji odnośnie swojej najbliższej przyszłości.
– Jeśli mam być szczery, to nie miałem nawet okazji o tym wszystkim pomyśleć – zdradził Beckham. – Chciałem zakończyć sezon jako mistrz MLS i to mi się udało. Teraz mamy czas, w którym świętujemy i dokładnie to zamierzam robić – dodał.
– Potem zamierzam spędzić nieco czasu z moją rodziną. Niedługo są Święta Bożego Narodzenia i być może jeszcze przed nimi podejmę jakąś decyzję. Niczego jednak nie obiecuje, bo równie dobrze mogę zadecydować po świętach – stwierdził doświadczony Anglik.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.