Najnowsze
GKS ma nowego piłkarza. To były zawodnik Śląska
2 Liga
Wicemistrzowie świata zapewnią sobie awans? Mbappe i spółka zagrają o lidera
Bukmacherzy Mistrzostwa Świata 2026
Polski obrońca znalazł nowy klub
2 Liga
Argentyna przybliży się do wyjścia z grupy? Mistrzowie świata powalczą o lidera
Bukmacherzy Mistrzostwa Świata 2026
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Zgadzam się, dodam tylko że piątka obrońców się nie sprawdza, zła pozycja dla Zalewskiego
Jak będziemy stawiać na zawodników, którzy nie grają w swoich klubach, to nigdy nie ruszymy z miejsca.
Lewy I Zielinski to cieniarze Lanka I tylko lawka
Celne spostrzeżenia. Podobał mi się Urban, zdjął słabego Lewandowskiego jako pierwszego, potem dał bardzo dobre zmiany. Jasiu zaczyna mi się podobać, niebo a ziemia z poprzednim debilem
Wnioski przed meczem z Finlandią. Jeżeli gra piątką w obronie, to Zalewski idzie do przodu, zajmuje miejsce Kamińskiego którego przesuwamy na pozycję prawą. Zalewski źle się czuję z tyłu o czym wiedzą we Włoszech, Wszolek wywalczył jego miejsce na tej pozycji. Za bezproduktywnego Zielińskiego – Kapustka trzeba iść za ciosem. Co do napastnika rozstrzygnąć może to trening, obecnie każdy z nich ma swoje atuty i wady
Z finlandia zacznijmy z tymi co zremisowali, lewy out zielinski out
Brawo dla Jasia Urbana , za odważne zmiany , cała trójka wniosła ożywienie gry i w konsekwencji dała bramkę . Ta nasza ekstraklasa nie jest taka słaba jak myślą niektórzy, można tu wyłowić perełki.