Najnowsze w polska
Jan Urban zapowiada zmiany przed drugim sparingiem. Jeden z piłkarzy ma uraz
Już jutro reprezentacja Polski rozegra drugi mecz towarzyski w trakcie trwającego zgrupowania przeciwko Nigerii. Selekcjoner na konferencji przedmeczowej zapowiedział, że zobaczymy w tym spotkaniu zmiany w stosunku do ostatniego meczu.
Jan Urban bardzo jasno! Tych trzech graczy zagra od początku z Nigerią
Selekcjoner Jan Urban wziął udział w konferencji prasowej przed meczem towarzyskim reprezentacji Polski przeciwko kadrze Nigerii.
Luka Elsner ma nowy klub! Słoweniec wraca do pracy
Były szkoleniowiec Cracovii znalazł nowego pracodawcę. 43-latek przejął stery w szwajcarskim FC Lausanne-Sport.
Piłkarz Wisły zapewnia przed powrotem do Ekstraklasy. „Mamy bardzo silny skład”
Kilka dni po zakończeniu mundialu w Ameryce Północnej wróci do gry Ekstraklasa. Znów w elicie będziemy oglądali Wisłę Kraków czy Śląsk Wrocław. Jedna z gwiazd Białej Gwiazdy zapewnia, że kadra ich drużyny już teraz jest bardzo silna.
Oficjalnie: Ważny piłkarz na dłużej w Ruchu! Nowy kontrakt podpisany
Niebiescy poinformowali o automatycznym przedłużeniu umowy z Marko Kolarem przez zapisy kontraktowe. Ten obecny będzie wygasać pod koniec sezonu 26-27.
Oficjalnie: ŁKS ma nowego piłkarza! Niedawno spadł do 2. Ligi
Łodzianie ogłosili pozyskanie Marcela Błachewicza. 23-latek podpisał kontrakt do końca czerwca 2028 roku.
Oficjalnie: Transfer wewnątrz 1. Ligi potwierdzony! Miedź zyskuje bramkostrzelnego stopera
Miedź Legnica potwierdziła transfer Myrosława Mazura. Ukraiński stoper zasilił drużynę Janusza Niedźwiedzia po wygaśnięciu umowy z Chrobrym Głogów.
Media: Spadkowicz z Ekstraklasy znalazł nowego trenera? Ostatnio wygrał krajowy puchar
Przedostatnia drużyna zakończonego niedawno sezonu Ekstraklasy, czyli Arka Gdynia - znalazła prawdopodobnego zastępcę Dariusza Banasika. Nowym trenerem Żółto-Niebieskich może zostać Marek Jarolim.
Wicemistrzowie Polski podali plan przygotowań na nowy sezon!
Górnik Zabrze opublikował plan przygotowawczy na sezon 26-27. Trójkolorowi do treningów wrócą 17 czerwca, a w trakcie przygotowań zagrają m.in. z Red Bull Salzburg.
Ważni piłkarze zostają w Chrobrym! Nowe kontrakty podpisane
Głogowianie rozpoczynają budowę zespołu na kolejny sezon w 1. Lidze. Klub z Dolnego Śląska poinformował o przedłużeniu umów z Robertem Mandryszem, Kacprem Laskowskim oraz Mateuszem Ozimkiem.