Wicemistrzowie Polski podali plan przygotowań na nowy sezon!
Górnik Zabrze opublikował plan przygotowawczy na sezon 26-27. Trójkolorowi do treningów wrócą 17 czerwca, a w trakcie przygotowań zagrają m.in. z Red Bull Salzburg.
To będą nieco inne przygotowania niż dotychczasowe. Górnik po ośmiu latach wraca do walki o Europę, ale tym razem jako wicemistrz Polski i zdobywca krajowego pucharu.
GÓRNIK WYJEDZIE DO AUSTRII
Zabrzanie, zanim rozpoczną zmagania w eliminacjach do Ligi Mistrzów i Ekstraklasie, wyjadą na obóz do Austrii. Na miejscu zmierzą się z jedną z największych marek, bo z RB Salzburg. Może to być dobre przetarcie przed ewentualnym spotkaniem ze Sturmem Graz w eliminacjach.
Wicemistrzowie Polski do treningów wrócą 17 czerwca. Oprócz sparingu z Salzburgiem zagrają również z Puszczą Niepołomice i niemieckim Hallescher FC. Dwóch rywali wciąż jeszcze są do ustalenia.