Piłkarz Wisły zapewnia przed powrotem do Ekstraklasy. „Mamy bardzo silny skład”
Kilka dni po zakończeniu mundialu w Ameryce Północnej wróci do gry Ekstraklasa. Znów w elicie będziemy oglądali Wisłę Kraków czy Śląsk Wrocław. Jedna z gwiazd Białej Gwiazdy zapewnia, że kadra ich drużyny już teraz jest bardzo silna.
Julius Ertlthaler Wisłę reprezentuje od lipca 2025 roku, gdy odszedł z GKS-u Tychy. W barwach Białej Gwiazdy rozegrał łącznie 32 spotkania, strzelając w tym czasie pięć goli. Do swojego dorobku dołożył aż 10 ostatnich podań.
ZAWODNIK WISŁY BEZ WĄTPLIWOŚCI
Austriak okazał się bardzo ważną kartą w talii Mariusza Jopa. Dzięki m.in. jego liczbom Wisła wygrała 1. Ligę i po czterech latach tułaczki, wróciła do Ekstraklasy. Sam piłkarz w wywiadzie dla stacji TVP Sport przyznał, że nie czują strachu przed najwyższym szczeblem, gdyż mają bardzo silny skład.
– Jako zespół nie czujemy nerwów przed Ekstraklasą. Mamy bardzo silny skład. Wiadomo, że przyjdą nowi, niektórzy pożegnają się z nami, ale taka jest piłka – mówił austriacki pomocnik.
🗣️ Julius Ertlthaler prosto z plaży:
Nie czujemy nerwów przed Ekstraklasę. Mamy bardzo silny skład. Oczywiście pojawią się nowi zawodnicy, kilku odejdzie, bo taki jest futbol. Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.