1 Liga
Spadkowicz bierze gracza rewelacji 1. Ligi! Z Dolnego Śląska nad morze
Arka Gdynia dokonała wzmocnienia przed nowym sezonem. Do Żółto-Niebieskich dołączył były gracz Chrobrego Głogów - Szymon Lewkot.
Najnowsze w polska
Oficjalnie: Pierwsze wzmocnienie Motoru stało się faktem. Bramkarz dołączył do klubu
Motor Lublin poinformował o zakontraktowaniu bramkarza. Nowym golkiperem klubu z Lubelszczyzny został Mihai Popa.
Dawid Szwarga wraca na ławkę trenerską! Znowu jako asystent
Były trener Arki Gdynia wraca do pracy. Doniesienia medialne sugerują, że Szwarga dołączy do sztabu Rafała Góraka w GKS-ie Katowice.
Lechia Gdańsk rozstaje się z ważnymi graczami. Urfer zagroził PZPN-owi
"W odpowiednim czasie Polski Związek Piłki Nożnej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieodwracalną szkodę poniesioną przez Lechię Gdańsk w wyniku zastosowania bezprawnej pięciopunktowej sankcji" - czytamy na stronie klubu po rozstaniu się z Dawidem Kurminowskim. Biało-zieloni pożegnali także kilku innych ważnych piłkarzy.
Nsame ma nowy klub! Głośny transfer wewnątrz Ekstraklasy!
Jean-Pierre Nsame został nowym piłkarzem Pogoni Szczecin. Portowcy przejęli zawodnika z ekipy Legii Warszawa.
Oficjalnie: GKS ma nowego bramkarza! Transfer wewnątrz Ekstraklasy potwierdzony
Pucharowicz poinformował o podpisaniu kontraktu z Gabrielem Kobylakiem. Były bramkarz Legii podpisał kontrakt do końca czerwca 2028 roku.
Oficjalnie: Hiszpan na dłużej w Śląsku. Nowy kontrakt wahadłowego
Beniaminek Ekstraklasy poinformował o przedłużeniu umowy Marca Llinaresa. Nowy kontrakt będzie obowiązywać do końca czerwca 2028 roku.
Kolejny bramkarz na radarze GKS-u! Pucharowicz sięgnie po golkipera Widzewa?
Klub z Katowic poszukuje kolejnego bramkarza. Poza transferem Gabriela Kobylaka, do rywalizacji może dołączyć jeden z golkiperów Widzewa Łódź.
Słowak odchodzi z Piasta. Kontraktu nie przedłużono
Na swoim Instagramie Dominik Holec poinformował, że jego przygoda w Gliwicach dobiegnie końca. Wygasający pod koniec czerwca kontrakt nie będzie przedłużony.
Oficjalnie. Trzech zawodników opuszcza szeregi Lecha Poznań!
Lech Poznań oficjalnie ogłosił odejście trzech zawodników. Cała trójka była wypożyczona i odchodzi z drużyny mistrza POlski.
Szymkowiak losował, Boguski dekorował. Wisła z Pucharem Prezydenta
W przeszłości triumfowały w tej imprezie takie firmy jak Manchester United, Liverpool, Borussia Dortmund czy Anderlecht. W XIV edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego U11 Murapol Cup – Puchar Prezydenta Krakowa, po raz pierwszy najlepsza okazała się Akademia Wisły Kraków.