Superpuchar dla Interu! [zapis relacji]

Inter z Superpucharem Włoch! Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji z tego spotkania.

90+8′ Koniec! Inter wygrywa Superpuchar Włoch! Zwycięstwo Nerazzurrim dała bramka Lautaro Martineza.

90+3′ Yann Bisseck zmienia Lautaro Martineza.

90+3′ Lautaro Martinez z żółtą kartką za ściągnięcie koszulki.

90+1′ GOL! Inter strzela gola na 1:0! Lautaro Martinez wykończył akcję Nerazzurrich i wyprowadził swoją drużyną na prowadzenie. Trofeum jest już blisko.

90′ Pięć minut doliczonych.

90′ Inter blisko gola! Defensywa Napoli wybiła piłkę.

90′ Gianluca Gaetano z żółtą kartką.

88′ Inter atakuje, Napoli się broni. Nerazzurri próbują sforsować obronę przeciwnika.

85′ Uderzenie Arnautovicia broni Gollini.

82′ Groźny strzał Henricha Mychitariana. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

81′ Dwie zmiany w Interze. Alexis Sanchez zmienił Marcusa Thurama, a Marko Arnautović – Federico Dimarco.

76′ Walter Mazzarri ukarany żółtą kartką.

74′ Kolejne dwie roszady w Napoli. Giacomo Raspadori zmienił Pasquale Mazzocchi, a Mario Rui wszedł za Jens Cajuste.

71′ Jesper Lindstrom i Gianluca Gaetano pojawili się na murawie w miejsce Matteo Politano oraz Chwicza Kwaracchelia.

67′ Inter atakuje.

63′ Dwie zmiany w Interze. Carlos Augusto i Davide Frattesi za Stefan de Vrij oraz Nicolo Barella.

60′ Giovanni Simeone z drugą żółtą kartką! Argentyńczyk musi opuścić boisko.

58′ Leo Ostigard za Alessio Zerbina.

57′ Giovanni Simeone ukarany żółtym kartonikiem.

55′ Nicolo Barella z żółtą kartkę.

51′ Yann Sommer broni uderzenie Kwaracchelii.

48′ Matteo Politano strzela z rzutu wolnego nad bramką.

47′ Stefan de Vrij z żółtą kartką.

46′ Alessio Zerbin z żółtą kartką.

46′ Zaczynamy drugą połowę!

45+1′ Koniec! Sędzia daje znak na przerwę. Na razie na boisku dzieje się mało. Po zmianie stron oczekujemy konkretów w postaci akcji i bramek.

45′ Tylko minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

44′ Hakan Calhanoglu ukarany żółtym kartonikiem.

42′ Amir Rrahmani z żółtą kartką.

37′ Mecz na razie nie obfituje w ciekawe akcje. Wciąż brakuje konkretów.

36′ Francesco Acerbi faulował. Jest gwizdek.

32′ Stefan de Vrij przekroczył przepisy.

32′ Strzał Lautaro Martineza. Argentyńczyk posłał piłkę obok bramki.

27′ Faul Hakana Calhanoglu.

27′ Teraz fragment szarpanej gry. Walka o piłkę toczy się m.in. w środku pola.

17′ Uderzenie Hakana Calhanoglu nie stanowiło wyzwania dla Pierluigiego Golliniego.

16′ Federico Dimarco oddał strzał, ale piłka przeleciała obok słupka.

11′ Próbował Chwicza Kwaracchelia, ale defensywa Interu zdała egzamin.

8′ Oba zespoły na razie dość aktywne. Zarówno Napoli, jak i Inter tworzą sobie sytuacje.