Strzelecki koncert Milanu

AC Milan pewnie rozprawił się z Torino w 2. kolejce Serie A. W równolegle rozgrywanym meczu AS Roma przegrała z Veroną.

AC Milan świetnie rozpoczął sezon Serie A. Po ostatnim zwycięstwie z z Bologną, drużyna z Mediolanu wygrała z Torino.

Zespół spod Piemontu nie był wymagającym rywalem i Milan pewnie wygrał aż 4:1. Dubletem strzeleckim popisał się Olivier Giroud, po bramce dołożyli Christian Pulisic oraz Theo Hernandez.

Honorowe trafienie przyjezdnym zdobył Perr Schuurs

***

W drugim spotkaniu rozgrywanym o tej samej porze, AS Roma niespodziewanie przegrała 1:2 z drużyną Verony. Piłkarze stołecznej drużyny w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu.

Już w pierwszej połowie Verona zdobyła dwa gole po strzałach Duda i Ngonge. W drugiej połowie kontaktową bramkę zdobył Aouar, ale Rzymianom nie udało się wyszarpać nawet punkt.