Standard – Lech: Zapis relacji live

Lech Poznań rozegrał kolejne spotkanie w Lidze Europy. Mecz ze Standardem Liege zakończył się wygraną gospodarzy.

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – KONIEC MECZU. Standard wygrywa 2:1.

90′ – GOOOOOL! Standard wygrywa po trafieniu głową w ostatniej akcji meczu. Fatalny koniec.

90′ – Arbiter dolicza trzy minuty.

85′ – Ostatnie minuty niestety pod dyktando Standardu.

80′ – Ostatnie dziesięć minut gry. Ogromny bałagan na murawie w ostatnich minutach.

75′ – Niestety siły się wyrównały. Crnomarkowić wyleciał z boiska.

74′ – Lech miał rzut wolny z dobrej pozycji. Moder niestety uderzył prosto w mur.

70′ – Kilka spokojniejszych minut. Przed nami finalne 20 minut gry. Ciekawe czy zobaczymy jeszcze bramki…

63 ’ – GOOOOOOL! Niestety Standard doprowadza do wyrównania. Bednarek odbił piłkę przed siebie, którą z łatwością dobił Tapsoba.

60′ – GOOOOOOL! Fatalna strata piłkarzy Standardu. Piłka trafiła do Ishaka, który w doskonałej sytuacji zrobił to co trzeba.

59′ – Sytuacja sam na sam dla Lecha! Ramirez powstrzymany przez bramkarza Standardu. To powinno być prowadzenie Kolejorza.

56′ – Tiba z niedokładnym zagraniem na koniec składnej akcji. A mogła być naprawdę groźna sytuacja.

54′ – Można było przewidzieć, że Standard grając w osłabieniu skoncentruje się na grze kontrą.

50′ – Od początku drugiej części gry Lech wygląda znacznie lepiej, niż przed przerwą.

46′ – WRACAMY DO GRY!

45′ – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy po przerwie. Jak na razie Lech w wielkich tarapatach, ale utrzymuje się bezbramkowy remis.

45′ – Standard w osłabieniu! Oulare z drugą żółtą kartką. Kolejorz w drugiej części gry będzie grał w przewadze jednego zawodnika.

40′ – Lestienne blisko pokonania bramkarza Lecha. Interwencja „na refleks” Bednarka. Na szczęście udana i nadal mamy bezbramkowy remis.

37′ – Nareszcie kilka minut oddechu dla piłkarzy Kolejorza. Gra głównie w środku pola.

32′ – Uderzenie przewrotką w polu karnym Lecha. Na szczęście piłka minęła bramkę Bednarka.

27′ – Fatalna strata Lecha w środkowej strefie boiska. Wyszedł groźny atak. Finalnie uderzał Outlare i świetną interwencją – po raz kolejny – popisał się Bednarek.

21′ – Za nami ponad 20 minut gry. Na razie Lech nie stworzył ani jednej groźnej sytuacji podbramkowej.

20′ – Pierwsza żółta kartka w meczu.

16′ – Praktycznie sytuacja sam na sam! Kapitalna interwencja i refleks Bednarka.

13′ – To mogła być groźna okazja dla gospodarzy, ale na szczęście Raskin został uprzedzony przez golkipera Kolejorza.

9′ – Zgodnie z oczekiwaniami Lech cofnięty i czeka na swoją szansę, której upatruje w grze z kontry.

5′ – Dosyć agresywny początek w wykonaniu gospodarzy. Tego mogliśmy się spodziewać.

1′ – STARTUJEMY!

20:50 – Już za dziesięć minut pierwszy gwizdek arbitra!

20:20 – Wyjściowe składy.

20:15 – Po trzech kolejkach Lech zajmuje trzecie miejsce i do prowadzącego duetu – Rangers FC oraz SL Benfica – traci cztery „oczka”. Na ostatniej lokacie znajduje się Standard. Dla układu w tabeli tej grupy dzisiejsze spotkania mają ogromne znaczenie.