Stal Stalowa Wola zagra o awans!

Polska 2 Liga

W drugim barażu II ligi, Stal Stalowa Wola wygrała z Chojniczanką i awansowała do finałowego meczu, w którym zmierzy się z KKS Kalisz. Stawką spotkania będzie awans do Fortuna 1.liga.

Stal Stalowa Wola wygrywa w drugim półfinale baraży II ligi o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze pokonali przed własną publicznością 2:1 Chojniczankę Chojnice.

Gola na wagę awansu do finału zdobył w 60. minucie Damian Urban. W 80. minucie Oliwier Sukiennicki zdobył drugiego gola, ale sędzia nie uznał go wskutek pozycji spalonej.

Pieczątkę nad awansem Stali udało się postawić Bartoszowi Pioterczakowi, który trafił do siatki w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Chojniczance udało się zdobyć honorową bramkę w 95. minucie gry za sprawą trafienia Damiana Urbana

Stal Stalowa Wola w finałowym meczu baraży zagra z KKS Kalisz. Mecz zaplanowano na sobotę, 1 czerwca o godzinie 16:30.