Środa z Ligą Mistrzów [zapis relacji]

Za nami kolejne emocje w Lidze Mistrzów! Zapraszamy na prześledzenia naszej relacji z dwóch środowych meczów Champions League!

90+4′ Koniec meczu w Madrycie! Real zremisował z RB Lipsk, ale dzięki zaliczce z pierwszego meczu wygrał w dwumeczu. Dzisiaj gole strzelili Vinicius Junior i Willi Orban.

90+3′ Końca dobiegło spotkanie w Manchesterze! The Citizens wygrali 3:1 z FC Kopenhagą. Na listę strzelców wpisali się Manuel Akanji, Julian Alvarez, Erling Haaland i Mohamed Elyounoussi.

90+2′ Dani Olmo trafił w poprzeczkę!

90′ Magnus Mattsson z żółtą kartką.

90′ Trzy minuty dłużej potrwa mecz w Manchesterze.

90′ Cztery minuty doliczone w Madrycie.

90′ Kevin Kampl za Amadou Haidarę.

88′ Jacob Wright w miejsce Erlinga Haalanda.

85′ Dwie zmiany w RB Lipsk. Na murawie zameldowali się Christoph Baumgartner i Eljif Elmas. Na ławkę powędrowali za to Benjamin Sesko oraz Xaver Schlager.

85′ Joselu za Jude’a Bellinghama.

84′ Andreas Cornelius ukarany żółtą kartką.

78′ Birger Meling zmienia Eliasa Jelerta.

78′ Luka Modrić zmienił Toniego Kroosa.

77′ Yussuf Poulsen za Loisa Opendę.

75′ Toni Kroos z żółtą kartką.

74′ Micah Hamilton zmienił Matheusa Nunesa.

73′ Aurelien Tchouameni z żółtym kartonikiem.

71′ Willi Orban ukarany żółtą kartką.

68′ GOL! RB Lipsk wyrównuje! Willi Orban daje nadzieję klubowi z Bundesligi. Asystę zaliczył David Raum.

68′ Dwie zmiany w FC Kopenhadze. Oscar Hojlund zmienił Williama Clema, Andreas Cornelius – Orri Oskarsson.

68′ John Stones za Rubena Diasa.

65′ GOL! Vinicius Junior daje prowadzenie Realowi. Jude Bellingham wypuścił Brazylijczyka na wolną pozycję, a on mocnym strzałem pokonał bramkarza RB Lipsk.

58′ Dwie roszady w zespole z Kopenhagi. Na boisku pojawili się Roony Bardghji i Magnus Mattsson. W przeciwną stronę powędrowali zaś Elias Achouri oraz Victor Froholdt.

54′ Vinicius Junior ukarany żółtym kartonikiem.

50′ David Raum z żółtą kartką.

46′ Rodrygo za Eduardo Camavingę.

46′ Zmiana w Manchesterze City. Rodriego zmienił Sergio Gomez.

46′ Wracamy do gry!

Na obu stadionach zakończono pierwszą połowę. Wracamy za kwadrans!

45+3′ GOL! Manchester City z trzecim golem! Rodri do Erlinga Haalanda, a Norweg pokonuje Kamila Grabarę.

42′ Fatalne pudło Opnedy! Napastnik RB Lipsk nie trafił z kilku metrów. Belg dziś bardzo nieskuteczny.

41′ Strzelał Xavi Simons, ale dobrze interweniował Łunin.

37′ Spokojniejszy fragment meczu. Real rozgrywa piłkę.

29′ GOL! Kopenhaga łapie kontakt. Mohamed Elyounoussi trafia do siatki. Podawał Orri Oskarsson.

20′ Żółta kartka dla Xavera Schlagera.

16′ Kolejna szansa RB! Znowu spudłował Openda. Niemcy się rozkręcają.

13′ Uderzał Lois Openda, ale Belg fatalnie przestrzelił.

10′ Świetna interwencja Andrija Łunina, Ukrainiec zatrzymał strzał Benjamina Sesko. Sędzia wskazał jednak na pozycję spaloną Słoweńca.

9′ GOL! Manchester City podwyższa prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Julian Alvarez. Zdecydowany początek The Citizens.

5′ GOL! Manchester City prowadzi z Kopenhagą. Podanie Juliana Alvareza na bramkę zamienił Manuel Akanji.

4′ Na razie przy piłce głównie Real.

21:00
Zaczynamy!

20:55
Tak prezentują się natomiast wyjściowe jedenastki na mecz Realu z RB Lipsk.

20:50
Oto składy na mecz w Manchesterze.

20:45
Witamy w relacji live z meczów Manchester City – FC Kopenhaga i Real Madryt – RB Lipsk!