Skromna wygrana AS Romy

Ligi w Europie Serie A

Łatwo nie było, ale AS Roma wymęczyła zwycięstwo z Veroną. Piłkarze z „Wiecznego Miasta” wygrali w niedzielny wieczór 1:0 w 23. kolejce ligowej.

AS Roma wygrywa swój 13. mecz w tym sezonie. Tym razem podopieczni Jose Mourinho pokonali Veronę 1:0.

W pierwszej części spotkania Rzymianie wyraźnie przeważali, jednak Mourinho prędko musiał zmienić swoje plany meczowe. Już po kwadransie gry Tammy Abraham odniósł kontuzję i w jego miejsce pojawił się Andrea Bellotti

Dopiero w ostatniej minucie pierwszej części spotkania Romie udało się trafić do bramki. Składną akcję skutecznie wykończył Solbakken.

Po przerwie nie działo się kompletnie nic wartego uwagi, żadna drużyna nie zdołała nawet oddać celnego uderzenia w kierunku bramki.

Nicola Zalewski rozpoczął mecz na ławce rezerwowej i pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania. Na ławce był także Jordan Majchrzak.