Do końca obozu w Turcji piłkarze krakowskiej Wisły będą trenować bez Michaiła Siwakowa. Nowy piłkarz Białej Gwiazdy wczesnym rankiem w czwartek opuścił Belek i udał się do swojej ojczyzny – poinformowała oficjalna strona krakowskiego klubu.
Na Białorusi pomocnik Wisły musi załatwić wszystkie sprawy urzędowe związane z przyznaniem mu nowego paszportu i wizy uprawniającej go do pobytu w Polsce. Do drużyny „Siwa” dołączy w przyszłym tygodniu w Krakowie.
Patryk Letkiewicz dla PN:
Nie miałem wątpliwości czy zostać w Wiśle. Miejsca w bramce nie odpuszczę!
Zachował dziewięć czystych kont, zdobył nagrodę za interwencję sezonu w 1 lidze, i wydatnie przyczynił się do awansu Wisły Kraków do Ekstraklasy. W niej o pozycję między słupkami walczył będzie z Marcelem Łubikiem.